Ampache - en to he_IL translation catalogue (966 entries)

en: # Items
he_IL: # פריטים

en: # Played
he_IL: # נוגנו

en: # Skipped
he_IL: # נפסחו

en: %1$s %2$s (Smart Playlist)
he_IL: %2$s %1$s (רשימת השמעה חכמה)

en: %1$s (%2$s) has been created
he_IL: %1$s (%2$s) נוצרה

en: %1$s has been created with an access level of %2$s
he_IL: %1$s נוצר עם רמת גישה של %2$s

en: %d day ago | %d days ago
he_IL[0]: לפני %d יום
he_IL[1]: לפני %d ימים
he_IL[2]: לפני %d ימים
he_IL[3]: לפני %d ימים

en: %d decade ago | %d decades ago
he_IL[0]: לפני %d עשור
he_IL[1]: לפני %d עשורים
he_IL[2]: לפני %d עשורים
he_IL[3]: לפני %d עשורים

en: %d file removed. | %d files removed.
he_IL[0]: %d קובץ הוסר.
he_IL[1]: %d קבצים הוסרו.
he_IL[2]: %d קבצים הוסרו.
he_IL[3]: %d קבצים הוסרו.

en: %d file updated. | %d files updated.
he_IL[0]: %d קובץ עודכן.
he_IL[1]: %d קבצים עודכנו.
he_IL[2]: %d קבצים עודכנו.
he_IL[3]: %d קבצים עודכנו.

en: %d hour | %d hours
he_IL[0]: %d שעה
he_IL[1]: %d שעות
he_IL[2]: %d שעות
he_IL[3]: %d שעות

en: %d hour ago | %d hours ago
he_IL[0]: לפני %d שעה
he_IL[1]: לפני %d שעות
he_IL[2]: לפני %d שעות
he_IL[3]: לפני %d שעות

en: %d minute | %d minutes
he_IL[0]: %d דקה
he_IL[1]: %d דקות
he_IL[2]: %d דקות
he_IL[3]: %d דקות

en: %d minute ago | %d minutes ago
he_IL[0]: לפני %d דקה
he_IL[1]: לפני %d דקות
he_IL[2]: לפני %d דקות
he_IL[3]: לפני %d דקות

en: %d month ago | %d months ago
he_IL[0]: לפני %d חודש
he_IL[1]: לפני %d חודשים
he_IL[2]: לפני %d חודשים
he_IL[3]: לפני %d חודשים

en: %d second ago | %d seconds ago
he_IL[0]: לפני %d שניה
he_IL[1]: לפני %d שניות
he_IL[2]: לפני %d שניות
he_IL[3]: לפני %d שניות

en: %d time | %d times
he_IL[0]: %d פעם
he_IL[1]: %d פעמים
he_IL[2]: %d פעמים
he_IL[3]: %d פעמים

en: %d week ago | %d weeks ago
he_IL[0]: לפני %d שבוע
he_IL[1]: לפני %d שבועות
he_IL[2]: לפני %d שבועות
he_IL[3]: לפני %d שבועות

en: %d year ago | %d years ago
he_IL[0]: לפני %d שנה
he_IL[1]: לפני %d שנים
he_IL[2]: לפני %d שנים
he_IL[3]: לפני %d שנים

en: %s (%s) has been disabled
he_IL: %s (%s) הפך ללא פעיל

en: %s (%s) has been enabled
he_IL: %s (%s) הפך לפעיל

en: %s (%s) updated
he_IL: %s (%s) עודכן

en: %s - Update
he_IL: %s - עדכון

en: %s Playlist
he_IL: רשימת השמעה %s

en: %s Song added | %s Songs added
he_IL[0]: %s שיר נוסף
he_IL[1]: %s שירים נוספו
he_IL[2]: %s שירים נוספו
he_IL[3]: %s שירים נוספו

en: %s has been deleted
he_IL: %s נמחק

en: %s of 5
he_IL: %s מתוך 5

en: %s song was found | %s songs were found
he_IL[0]: %s שיר נמצא
he_IL[1]: %s שירים נמצאו
he_IL[2]: %s שירים נמצאו
he_IL[3]: %s שירים נמצאו

en: (no leading or ending '/')
he_IL: (אין לשים '/' בהתחלה או בסוף)

en: 0 Stars
he_IL: 0 כוכבים

en: 1 Star
he_IL: 1 כוכב

en: 2 Stars
he_IL: 2 כוכבים

en: 3 Stars
he_IL: 3 כוכבים

en: 4 Stars
he_IL: 4 כוכבים

en: 5 Stars
he_IL: 5 כוכבים

en: A Username is required
he_IL: דרוש שם משתמש

en: A new License has been created
he_IL: רישיון חדש נוצר

en: A new user has been enabled. %s
he_IL: משתמש חדש הופעל. %s

en: A new user has registered, the following values were entered:
he_IL: משתמש חדש נרשם. הפרטים הבאים הוכנסו:

en: A user from "%1$s" has requested a password reset for "%2$s"
he_IL: משתמש מ "%1$s" ביקש סיסמה עבור "%2$s"

en: Abkhazian
he_IL: אבחזית

en: Accept
he_IL: קבלה

en: Access Control
he_IL: בקרת גישה

en: Access Control not Enabled
he_IL: בקרת כניסה אינה מאופשרת

en: Access Denied
he_IL: גישה נחסמה

en: Access Level
he_IL: רמת גישה

en: Account
he_IL: חשבון

en: Account enabled at %s
he_IL: חשבון הופעל ב %s

en: Account is disabled, please contact the administrator
he_IL: החשבון אינו פעיל. יש ליצור קשר עם מנהל המערכת

en: Action
he_IL: פעולה

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: Active
he_IL: פעיל

en: Active Playlist
he_IL: רשימת השמעה פעילה

en: Activity
he_IL: פעילות

en: Add
he_IL: הוספה

en: Add ACL
he_IL: הוספת רשימת בקרת גישה

en: Add Access Control List
he_IL: הוספת רשימת בקרת גישה

en: Add All
he_IL: הוספת הכל

en: Add All to Temporary Playlist
he_IL: הוספת הכל לרשימת השמעה זמנית

en: Add All to playlist
he_IL: הוספת הכל לרשימת השמעה

en: Add Another Rule
he_IL: הוספת כלל נוסף

en: Add Catalog
he_IL: הוספת קטלוג

en: Add Label
he_IL: הוספת תווית

en: Add New
he_IL: הוספת חדש

en: Add Radio Station
he_IL: הוספת תחנת רדיו

en: Add Smart Playlist
he_IL: הוספת רשימת השמעה חכמה

en: Add User
he_IL: הוספת משתמש

en: Add Vote
he_IL: הוספת הצבעה

en: Add a User
he_IL: הוספת משתמש

en: Add dynamic items
he_IL: הוספת פריטים דינאמיים

en: Add new files from: %s
he_IL: הוספת קבצים חדשים מ: %s

en: Add tags to sub albums and sub songs
he_IL: הוספת תגיות לתתי-אלבומים ותתי-שירים

en: Add tags to sub episodes
he_IL: הוספת תגיות לתתי-פרקים

en: Add tags to sub songs
he_IL: הוספת תגיות לתתי-שירים

en: Add to All
he_IL: הוספה אל הכל

en: Add to New Playlist
he_IL: הוספה לרשימת השמעה חדשה

en: Add to Temporary Playlist
he_IL: הוספה לרשימת השמעה זמנית

en: Add to playlist
he_IL: הוספה לרשימת השמעה

en: Add to wanted list
he_IL: הוספה לרשימת המבוקשים

en: Added
he_IL: נוסף

en: Added to playlist
he_IL: נוסף לרשימת השמעה

en: Adding a new song: %s
he_IL: שיר חדש נוסף: %s

en: Addition Time
he_IL: זמן הוספה

en: Address
he_IL: כתובת

en: Admin
he_IL: מנהל-על

en: Admin-Site Preferences
he_IL: העדפות ממשק הניהול

en: Advanced Add
he_IL: הוספה מתקדמת

en: Advanced Share
he_IL: שיתוף מתקדם

en: Afrikaans
he_IL: אפריקנס

en: Albanian
he_IL: אלבנית

en: Album
he_IL: אלבום

en: Album - Default sort
he_IL: אלבום - ברירת מחדל למיון פריטים

en: Album - Group multiple disks
he_IL: אלבום - איחוד דיסקים מרובים

en: Album Art
he_IL: תמונת אלבום

en: Album Art Dump Complete
he_IL: הושלם איסוף עטיפות אלבומים

en: Album Artist
he_IL: אמן האלבום

en: Album Artists
he_IL: אמני האלבום

en: Album Edit
he_IL: עריכת אלבום

en: Albums
he_IL: אלבומים

en: All
he_IL: הכל

en: All Playlists
he_IL: כל רשימות ההשמעה

en: All files would be removed. Doing nothing
he_IL: כל הקבצים יוסרו. דבר לא נעשה

en: Allow Downloads
he_IL: לאפשר הורדות

en: Allow user uploads
he_IL: לאפשר העלאה על ידי משתמשים

en: Allow users to edit uploaded songs
he_IL: לאפשר למשתמשים לערוך שירים שהועלו

en: Allowed file type
he_IL: סוג קובץ מותר

en: Alphabet
he_IL: אלפביתי

en: Always
he_IL: תמיד

en: Amazon art search
he_IL: חיפוש עטיפות אמאזון

en: Amharic
he_IL: אמהרית

en: Ampache :: For the Love of Music - Installation
he_IL: Ampache :: בשביל המוסיקה - התקנה

en: An activation key has been sent to the e-mail address you provided. Please check your e-mail for further information
he_IL: קוד הפעלה נשלח אל כתובת המייל שנתת. יש לקרוא את המייל שהתקבל למידע נוסף

en: Another User
he_IL: משתמש אחר

en: Another User (Album)
he_IL: משתמש אחר (אלבום)

en: Another User (Artist)
he_IL: משתמש אחר (אמן)

en: Any searchable text
he_IL: כל טקסט שניתן לחפש

en: Anywhere
he_IL: בכל מקום

en: Apply to All
he_IL: להחיל על הכל

en: Arabic
he_IL: ערבית

en: Armenian
he_IL: ארמנית

en: Art
he_IL: תמונת אלבום

en: Art Search
he_IL: חיפוש אמן

en: Art could not be located at this time. This may be due to write access error, or the file was not received correctly
he_IL: לא ניתן למצוא עטיפות כרגע. ייתכן וזה עקב הרשאות כתיבה, או שהקובץ לא התקבל כשורה

en: Art file failed size check
he_IL: קובץ העטיפה נכשל בבדיקת הגודל

en: Art file failed to insert, check the dimensions are correct.
he_IL: לא ניתן להכניס את קובץ העטיפה. נא לבדוק שהמידות נכונות.

en: Art files written: %d
he_IL: כל הקבצים נכתבו אל: %d

en: Art has been added
he_IL: עטיפה נוספה

en: Art information has been removed from the database
he_IL: מידע עטיפה הוסר ממסד הנתונים

en: Artist
he_IL: אמן

en: Artist Art Search
he_IL: חיפוש תמונות אמנים

en: Artist Edit
he_IL: עריכת אמן

en: Artists
he_IL: אמנים

en: Association
he_IL: איגוד

en: Authentication Required
he_IL: דרוש אימות

en: Avatar
he_IL: תמונה מייצגת

en: Avatar has been deleted
he_IL: תמונה המשתמש נמחקה

en: Bad Request
he_IL: בקשה שגויה

en: Bad Request: %s
he_IL: בקשה שגויה: %s

en: Barcode
he_IL: ברקוד

en: Base Playlist
he_IL: רשימת השמעה בסיסית

en: Basque
he_IL: באסקית

en: Batch download
he_IL: הורדה מאוחדת

en: Belarusian
he_IL: בלרוסית

en: Browse
he_IL: עיון

en: Browse Music
he_IL: עיון במוסיקה

en: Browse Users
he_IL: צפייה במשתמשים

en: Build Playlists from Playlist Files. (m3u, m3u8, asx, pls, xspf)
he_IL: יצירת רשימות השמעה מקבצי רשימות. (m3u, m3u8, asx, pls, xspf)

en: Burmese
he_IL: בורמזית

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Captcha failed
he_IL: אימות קאפצ'ה נכשל

en: Captcha is required
he_IL: יש צורך באימות קאפצ'ה

en: Catalog
he_IL: קטלוג

en: Catalog Cleaned
he_IL: קטלוג נוקה

en: Catalog Manager
he_IL: מנהל קטלוגים

en: Catalog Media Type
he_IL: סוגי מדיה לקטלוגים

en: Catalog Name
he_IL: שם קטלוג

en: Catalog Number
he_IL: מספר קטלוג

en: Catalog Type
he_IL: סוג קטלוג

en: Catalog Types
he_IL: סוגי קטלוגים

en: Catalog Update Finished.  Total Media: [%s]
he_IL: עדכון קטלוג הסתיים. סך כל המדיה: [%s]

en: Catalog Updated
he_IL: קטלוג עודכן

en: Catalog Verified
he_IL: קטלוג מאומת

en: Catalog `%s` not found
he_IL: הקטלוג `%s` לא נמצא

en: Catalog is invalid
he_IL: קטלוג אינו תקין

en: Catalog statistics have been cleared
he_IL: סטטיסטיקות הקטלוג אופסו

en: Catalog update process has started
he_IL: תהליך עדכון הקטלוג התחיל

en: Catalogs
he_IL: קטלוגים

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Change a Catalog path
he_IL: שינוי נתיב קטלוג

en: Channels
he_IL: ערוצים

en: Check
he_IL: בדיקה

en: Checking
he_IL: בדיקה

en: Chinese
he_IL: סינית

en: City
he_IL: עיר

en: Clean
he_IL: ניקוי

en: Clean All
he_IL: ניקוי הכל

en: Clean Catalog
he_IL: ניקוי קטלוג

en: Cleaning the "%s" Catalog
he_IL: ניקוי הקטלוג "%s"

en: Clear Playlist
he_IL: ניקוי רשימת השמעה

en: Clear Stats
he_IL: ניקוי סטטיסטיקה

en: Click to close window
he_IL: לחיצה תסגור את החלון

en: Clips
he_IL: קליפים

en: Comment
he_IL: הערה

en: Comment:
he_IL: הערה:

en: Community
he_IL: קהילה

en: Company
he_IL: חברה

en: Completed updating remote Catalog(s).
he_IL: הסתיים עדכון הקטלוג/ים המרוחק/ים.

en: Compose
he_IL: יצירה

en: Compose Message
he_IL: חיבור הודעה

en: Compose a New Message
he_IL: יצירת הודעה חדשה

en: Composer
he_IL: מלחין

en: Config file creation failed
he_IL: נכשלה יצירת קובץ הגדרות

en: Configure Democratic Playlist
he_IL: הגדרת רשימת השמעה דמוקרטית

en: Confirm
he_IL: אישור

en: Confirm Password
he_IL: אישור סיסמה

en: Content Manager
he_IL: מנהל תוכן

en: Continue
he_IL: המשך

en: Cooldown Time
he_IL: זמן צינון

en: Copying "%1$s" to "%2$s"
he_IL: העתקת "%1$s" אל "%2$s"

en: Copyright
he_IL: זכויות יוצרים

en: Could not add song: %s
he_IL: לא ניתן להוסיף את השיר: %s

en: Couldn't delete this Album.
he_IL: לא ניתן היה למחוק את האלבום הזה.

en: Couldn't delete this Artist.
he_IL: מחיקת האמן נכשלה.

en: Couldn't delete this Podcast Episode
he_IL: לא ניתן למחוק את פרק הפודקאסט

en: Couldn't delete this Podcast.
he_IL: לא ניתן למחוק פודקאסט זה.

en: Couldn't delete this Song.
he_IL: לא ניתן למחוק שיר זה.

en: Couldn't delete this TV Season.
he_IL: לא ניתן היה למחוק את העונה הזו.

en: Couldn't delete this TV Show
he_IL: לא ניתן למחוק את סדרת הטלויזיה הזו

en: Couldn't delete this Video.
he_IL: לא ניתן למחוק את הוידאו.

en: Counter
he_IL: מונה

en: Country
he_IL: ארץ

en: Cover Art Search
he_IL: חיפוש עטיפות אלבומים

en: Create
he_IL: יצירה

en: Create Account
he_IL: יצירת חשבון

en: Create Admin Account
he_IL: יצירת חשבון מנהל

en: Create Channel
he_IL: יצירת ערוץ

en: Create License
he_IL: יצירת רישיון

en: Create Playlist
he_IL: יצירת רשימת השמעה

en: Create a subdirectory per user
he_IL: יצירת תיקיית משנה לכל משתמש

en: Create directory "%s"
he_IL: יצירת ספריה "%s"

en: Created by: %1$s for %2$s
he_IL: נוצר על ידי: %1$s עבור %2$s

en: Creation Date
he_IL: תאריך יצירה

en: Croatian
he_IL: קרואטית

en: Current Playlist
he_IL: רשימת השמעה נוכחית

en: Current rating
he_IL: דירוג נוכחי

en: Custom datetime
he_IL: פורמט תאריך מותאם אישית

en: Custom text footer
he_IL: טקסט מותאם אישית בתחתית העמוד

en: Czech
he_IL: צ'כית

en: Danish
he_IL: דנית

en: Database creation failed
he_IL: נכשלה יצירת מסד נתונים

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date Added
he_IL: תאריך הוספה

en: Day
he_IL: יום

en: Deactivate
he_IL: ביטול הפעלה

en: Deactivated PHP memory limit
he_IL: בוטלה מגבלת זיכרון PHP

en: Decrease Volume
he_IL: הנמכת עוצמת שמע

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Democratic
he_IL: דמוקרטי

en: Democratic Playlist
he_IL: רשימת השמעה דמוקרטית

en: Dependencies
he_IL: תלויות

en: Description
he_IL: תיאור

en: Description:
he_IL: תיאור:

en: Disable
he_IL: השבתה

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Disk
he_IL: דיסק

en: Display
he_IL: תצוגה

en: Display Name
he_IL: שם לתצוגה

en: Do you really want to delete this Playlist?
he_IL: האם באמת למחוק רשימת השמעה זו?

en: Do you really want to delete this Tag?
he_IL: האם באמת למחוק את התגית הזו?

en: Do you really want to reset art?
he_IL: האם לאפס את העטיפה?

en: Do you really want to update from tags?
he_IL: האם באמת לעדכן מתגיות?

en: Donate
he_IL: תרומה

en: Done
he_IL: בוצע

en: Download
he_IL: הורדה

en: Download a copy of the new version
he_IL: הורדת עותק של הגרסה החדשה

en: Duplicate ACL entry defined
he_IL: הוגדרה רשימת בקרת גישה כפולה

en: Duration
he_IL: משך

en: Dutch
he_IL: הולנדית

en: E-mail
he_IL: מייל

en: E-mail Users
he_IL: שליחת מייל למשתמשים

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Access Control List
he_IL: עריכת רשימת בקרת גישה

en: Edit Album
he_IL: עריכת אלבום

en: Edit Artist
he_IL: עריכת אמן

en: Edit Podcast
he_IL: עריכת פודקאסט

en: Edit Season
he_IL: עריכת עונה

en: Edit TV Show
he_IL: עריכת סדרת טלויזיה

en: Edit/Find Art
he_IL: עריכה/איתור עטיפה

en: Editing %s Preferences
he_IL: עריכת %s הגדרות

en: Enable
he_IL: הפעלה

en: Enable: video
he_IL: לאפשר: וידאו

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: End
he_IL: סיום

en: English
he_IL: אנגלית

en: Enqueue
he_IL: הוספה אל הרשימה

en: Episode
he_IL: פרק

en: Episode Number
he_IL: מספר פרק

en: Episodes
he_IL: פרקים

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error Messages
he_IL: הודעות שגיאה

en: Error: Catalog with %s already exists
he_IL: שגיאה: הקטלוג %s כבר קיים

en: Esperanto
he_IL: אספרנטו

en: Estonian
he_IL: אסטונית

en: Expand/Collapse
he_IL: פרישה/סגירה

en: Export
he_IL: ייצוא

en: Export Catalog
he_IL: ייצוא קטלוג

en: External Link
he_IL: קישור חיצוני

en: Failed to connect to the remote server
he_IL: לא ניתן להתחבר לשרת המרוחק

en: Failed to create playlist
he_IL: יצירת רשימת השמעה נכשלה

en: Failed to create user
he_IL: יצירת המשתמש נכשלה

en: Fav.
he_IL: מועדף

en: Favorites
he_IL: מועדפים

en: File
he_IL: קובץ

en: File Path
he_IL: נתיב הקובץ

en: File moved...
he_IL: הקובץ הועבר...

en: File was not found or is 0 Bytes: %s
he_IL: הקובץ לא נמצא או שהוא בגודל 0 בייט: %s

en: Filename
he_IL: שם קובץ

en: Filename Pattern
he_IL: תבנית שם קובץ

en: Files
he_IL: קבצים

en: Filters
he_IL: מסננים

en: Final results seen by Ampache using %s:
he_IL: תוצאות סופיות שנראו על ידי Ampache באמצעות %s:

en: Finished Processing Disabled Songs
he_IL: הסתיים עיבוד שירים שאינם פעילים

en: Finished checking file names for valid characters
he_IL: הסתיימה בדיקת תווים תקניים עבור שמות קבצים

en: Finnish
he_IL: פינית

en: Folder Pattern
he_IL: תבנית שם תיקייה

en: Followers
he_IL: עוקבים

en: Following
he_IL: עוקב אחר

en: For the Love of Music
he_IL: בשביל המוסיקה

en: Format
he_IL: פורמט

en: French
he_IL: צרפתית

en: From
he_IL: מאת

en: Full Name
he_IL: שם מלא

en: Full Screen
he_IL: מסך מלא

en: Fullname
he_IL: שם מלא

en: Gather All Art
he_IL: איסוף כל תמונות האלבומים

en: Gather Art
he_IL: איסוף תמונות אלבומים

en: German
he_IL: גרמנית

en: Graphs
he_IL: גראפים

en: Greek
he_IL: יוונית

en: Grid View
he_IL: תצוגת משבצות

en: Guest
he_IL: אורח

en: Hebrew
he_IL: עברית

en: Help
he_IL: עזרה

en: Home
he_IL: בית

en: Hour
he_IL: שעה

en: Hungarian
he_IL: הונגרית

en: I Accept
he_IL: אישור הסכמה

en: Icelandic
he_IL: איסלנדית

en: Image Height
he_IL: גובה תמונה

en: Image Width
he_IL: רוחב תמונה

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Import Playlist
he_IL: ייבוא רשימת השמעה

en: Importing a Playlist from a File
he_IL: ייבוא רשימת השמעה מקובץ

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Inactive Users
he_IL: משתמשים לא פעילים

en: Increase Volume
he_IL: העלאת עוצמת שמע

en: Indonesian
he_IL: אינדונזית

en: Infinite Scroll
he_IL: דפדוף אינסופי

en: Information
he_IL: מידע

en: Install Progress
he_IL: התקדמות התקנה

en: Installation
he_IL: התקנה

en: Installed Version
he_IL: גרסה מותקנת

en: Interface
he_IL: ממשק

en: Invalid
he_IL: לא תקין

en: Invalid Request
he_IL: בקשה לא תקינה

en: Invalid e-mail address
he_IL: כתובת מייל לא תקינה

en: Invalid object selected
he_IL: נבחר פריט שאינו תקין

en: Irish
he_IL: אירית

en: Italian
he_IL: איטלקית

en: Item Count
he_IL: מספר פריטים

en: Item Limit
he_IL: מגבלת פריטים

en: Item Limit (0 = unlimited)
he_IL: מגבלת פריטים (0 = ללא הגבלה)

en: Japanese
he_IL: יפנית

en: Keeping song: %s
he_IL: שיר נשמר: %s

en: Korean
he_IL: קוריאנית

en: Kurdish
he_IL: כורדית

en: Language
he_IL: שפה

en: Last Add
he_IL: הוספה אחרונה

en: Last Clean
he_IL: ניקוי אחרון

en: Last Played
he_IL: הפעלה אחרונה

en: Last Seen
he_IL: כניסה אחרונה

en: Last Update
he_IL: עדכון אחרון

en: Last Updated
he_IL: עדכון אחרון

en: Last Verify
he_IL: אימות אחרון

en: Last Visit
he_IL: ביקור אחרון

en: Last activity
he_IL: פעילות אחרונה

en: Latin
he_IL: לטינית

en: Latvian
he_IL: לטבית

en: Length
he_IL: אורך

en: Length (in minutes)
he_IL: אורך (בדקות)

en: Level
he_IL: רמה

en: Library Name
he_IL: שם ספריה

en: License
he_IL: רישיון שימוש

en: Licensing
he_IL: רישיון שימוש

en: Limit
he_IL: הגבלה

en: Link
he_IL: קישור

en: Links
he_IL: קישורים

en: Listening port, default 8100
he_IL: מקשיב לפורט, ברירת מחדל 8100

en: Lithuanian
he_IL: ליטאית

en: Load Time:
he_IL: זמן טעינה:

en: Loading
he_IL: נטען

en: Loading...
he_IL: בטעינה...

en: Local Image
he_IL: תמונה מקומית

en: Local Network Definition
he_IL: הגדרות רשת מקומית

en: Localplay Controllers
he_IL: בקרי ניגון מקומי

en: Location
he_IL: מיקום

en: Log out
he_IL: יציאה

en: Login
he_IL: כניסה

en: Lost Password
he_IL: שכחתי סיסמה

en: Lyrics
he_IL: מילים

en: Macedonian
he_IL: מקדונית

en: Mail Admins
he_IL: משלוח מייל למנהלים

en: Mail Everyone
he_IL: משלוח מייל לכולם

en: Mail Inactive Users
he_IL: משלוח מייל למשתמשים לא פעילים

en: Mail Users
he_IL: משלוח מייל למשתמשים

en: Mail to
he_IL: משלוח מייל אל

en: Make Default
he_IL: קביעה כברירת מחדל

en: Making directory: %s
he_IL: יצירת ספריה: %s

en: Manage
he_IL: ניהול

en: Manage Licenses
he_IL: ניהול רישיונות

en: Manage Plugins
he_IL: ניהול פלאגינים

en: Manager
he_IL: מנהל

en: Mark as Read
he_IL: סימון כנקרא

en: Mark as Unread
he_IL: סימון כלא נקרא

en: Match
he_IL: התאמה

en: Max Volume
he_IL: עוצמת קול מירבית

en: Maximum Results
he_IL: מספר תוצאות מירבי

en: Media is currently playing, are you sure you want to close?
he_IL: ישנה מדיה שמתנגנת כעת. האם באמת לסגור?

en: Member Since
he_IL: רשום מאז

en: Message
he_IL: הודעה

en: Message has been sent
he_IL: הודעה נשלחה

en: Message's state has been changed
he_IL: מצב ההודעה השתנה

en: Messages have been deleted
he_IL: ההודעה נמחקה

en: Missing Albums
he_IL: אלבומים חסרים

en: Missing Artists
he_IL: אמנים חסרים

en: Modules
he_IL: מודולים

en: Mongolian
he_IL: מונגולית

en: Month
he_IL: חודש

en: More
he_IL: עוד

en: Movie
he_IL: סרט

en: Movies
he_IL: סרטים

en: Music
he_IL: מוסיקה

en: Music Clip
he_IL: קליפ מוסיקה

en: Music Clips
he_IL: קליפי מוסיקה

en: Music License
he_IL: רישיון מוסיקה

en: Mute
he_IL: השתקה

en: My Last Play
he_IL: ההשמעה האחרונה שלי

en: My Rating
he_IL: הדירוג שלי

en: My Rating (Album)
he_IL: הדירוג שלי (אלבום)

en: My Rating (Artist)
he_IL: הדירוג שלי (אמן)

en: N/A
he_IL: לא רלבנטי

en: NEW: %s
he_IL: חדש: %s

en: Name
he_IL: שם

en: Name ascending
he_IL: שם בסדר עולה

en: Name descending
he_IL: שם בסדר יורד

en: Name is required
he_IL: דרוש שם

en: Name of Catalog (optional)
he_IL: שם הקטלוג (לא חובה)

en: Navajo
he_IL: נוואחו

en: Never
he_IL: אף פעם

en: New Password
he_IL: סיסמה חדשה

en: New User Added
he_IL: נוסף משתמש חדש

en: New User Registration at %s
he_IL: רישום משתמש חדש ב %s

en: New messages
he_IL: הודעות חדשות

en: Newest
he_IL: חדשים ביותר

en: Newest Albums
he_IL: אלבומים חדשים

en: Newest Artists
he_IL: אמנים חדשים

en: Next
he_IL: הבא

en: No
he_IL: לא

en: No Album found
he_IL: לא נמצא כל אלבום

en: No Artist found
he_IL: לא נמצא כל אמן

en: No Catalog configured yet. To start streaming your media, you now need to %1$s add a Catalog %2$s
he_IL: אף קטלוג עדיין לא הוגדר. כדי להתחיל להשמיע את המדיה שלך, יש לבחור %1$s להוספת קטלוג %2$s

en: No Catalog found
he_IL: לא נמצא כל קטלוג

en: No Problem
he_IL: אין בעיה

en: No Results
he_IL: אין תוצאות

en: No TV show found
he_IL: לא נמצאו תוכניות טלויזיה

en: No Update Needed
he_IL: אין צורך בעדכון

en: No changes have been made
he_IL: לא בוצעו שינויים

en: No channel found
he_IL: לא נמצאו ערוצים

en: No disabled Songs found
he_IL: לא נמצאו שירים שאינם פעילים

en: No items
he_IL: אין פריטים

en: No licenses found
he_IL: לא נמצאו רישיונות

en: No lyrics found.
he_IL: לא נמצאו מילים.

en: No message found
he_IL: לא נמצאה הודעה

en: No missing albums found
he_IL: לא אותרו אלבומים חסרים

en: No missing artists found
he_IL: לא אותרו אמנים חסרים

en: No playlist found
he_IL: לא נמצאה רשימת השמעה

en: No podcast episode found
he_IL: לא נמצא אף פרק פודקאסט

en: No podcast found
he_IL: לא נמצא אף פודקאסט

en: No recently played items found
he_IL: לא נמצאו פריטים שנוגנו לאחרונה

en: No records found
he_IL: לא נמצאו רשומות

en: No season found
he_IL: לא נמצאו עונות

en: No similar artist found
he_IL: לא נמצאו אמנים דומים

en: No smart playlist found
he_IL: לא נמצאו רשימות השמעה חכמות

en: No song found
he_IL: לא נמצאו שירים

en: No update needed
he_IL: אין צורך בעדכון

en: No username or password was specified
he_IL: אין שם משתמש או לא ניתנה סיסמה

en: No valid songs found in playlist file
he_IL: לא נמצאו שירים תקינים בקובץ רשימת ההשמעה

en: No video found
he_IL: לא נמצא וידאו

en: None
he_IL: ללא

en: Norwegian
he_IL: נורבגית

en: Not Enough Data
he_IL: אין מספיק מידע

en: Not Found
he_IL: לא נמצא

en: Not Found: %s
he_IL: לא נמצא: %s

en: Not renaming...
he_IL: שינוי שם לא יבוצע...

en: Now Playing
he_IL: מנגן כעת

en: OK
he_IL: אישור

en: Object Type
he_IL: סוג אובייקט

en: Online
he_IL: מקוון

en: Optimizing database tables
he_IL: מיטוב טבלאות מסד הנתונים

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Original Name
he_IL: שם מקורי

en: Original Year
he_IL: שנה מקורית

en: Other Options
he_IL: אפשרויות אחרות

en: Overwrite tags of sub albums and sub songs
he_IL: שכתוב תגיות של תתי-אלבומים ותתי-שירים

en: Overwrite tags of sub episodes
he_IL: שכתוב תגיות של תתי-פרקים

en: Overwrite tags of sub songs
he_IL: שכתוב תגיות של תתי-שירים

en: Owner
he_IL: בעלים

en: Page
he_IL: עמוד

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Pashto
he_IL: פשטו

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Passwords do not match
he_IL: הססמאות אינן תואמות

en: Path
he_IL: נתיב

en: Path was not specified
he_IL: נתיב לא צוין

en: Pause
he_IL: הקפאה

en: Paused
he_IL: מוקפא

en: Perform catalog actions for a single file
he_IL: ביצוע פעולות קטלוג על קובץ יחיד

en: Persian
he_IL: פרסית

en: Personal
he_IL: אישי

en: Personal Video
he_IL: וידאו פרטי

en: Personal Videos
he_IL: סרטונים פרטיים

en: Play
he_IL: השמעה

en: Play All
he_IL: ניגון הכל

en: Play All Last
he_IL: הוספה לסוף רשימת ההשמעה

en: Play Random Selection
he_IL: ניגון בחירה אקראית

en: Play last
he_IL: הוספה לסוף רשימת ההשמעה

en: Play next
he_IL: ניגון הבא

en: Played
he_IL: הושמע

en: Played by Me
he_IL: הושמע על ידיי

en: Played by Me (Album)
he_IL: נוגן על ידיי (אלבום)

en: Played by Me (Artist)
he_IL: נוגן על ידיי (אמן)

en: Played/Skipped ratio
he_IL: יחס בין כמה שנוגנו לכמה שנפסחו

en: Players
he_IL: נגנים

en: Playlist
he_IL: רשימת השמעה

en: Playlist Edit
he_IL: עריכת רשימת השמעה

en: Playlist Items
he_IL: פריטים ברשימות השמעה

en: Playlist Name
he_IL: שם רשימת השמעה

en: Playlist created
he_IL: רשימת השמעה נוצרה

en: Playlist created "%s"
he_IL: רשימת ההשמעה נוצרה "%s"

en: Playlists
he_IL: רשימות השמעה

en: Please check your image is within the minimum %1$s and maximum %2$s dimensions
he_IL: נא לבדוק שהתמונה היא בגודל של לפחות %1$s ולכל היותר %2$s

en: Please enter a Catalog name
he_IL: נא להכניס שם קטלוג

en: Please fill in your city
he_IL: נא למלא את העיר שלך

en: Please fill in your full name (first name, last name)
he_IL: נא למלא שם מלא (שם פרטי, שם משפחה)

en: Please fill in your state
he_IL: נא למלא את המדינה שלך

en: Please fill in your website
he_IL: נא למלא את כתובת האתר שלך

en: Please keep this e-mail for your records. Your account information is as follows:
he_IL: נא לשמור על המייל הזה לצורך שימוש בעתיד. פרטי החשבון שלך הם להלן:

en: Please select a Catalog type
he_IL: נא לבחור סוג קטלוג

en: Please wait for an administrator to activate your account
he_IL: יש להמתין עד שמנהל מערכת יפעיל את החשבון

en: Podcast
he_IL: פודקאסט

en: Podcast Edit
he_IL: עריכת פודקאסט

en: Podcast Episode Edit
he_IL: עריכת פרק פודקאסט

en: Podcast Episode has been deleted
he_IL: פרק הפודקאסט נמחק

en: Podcast Episodes
he_IL: פרקי פודקאסטים

en: Podcast has been deleted
he_IL: הפודקאסט נמחק

en: Podcasts
he_IL: פודקאסטים

en: Polish
he_IL: פולנית

en: Popular
he_IL: פופולרים

en: Portuguese
he_IL: פורטוגלית

en: Preference
he_IL: העדפה

en: Preferences
he_IL: העדפות אישיות

en: Prev
he_IL: קודם

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Primary
he_IL: ראשי

en: Private
he_IL: פרטי

en: Private Message
he_IL: הודעה פרטית

en: Private Messages
he_IL: הודעות פרטיות

en: Public
he_IL: פומבי

en: Public Catalog
he_IL: קטלוג פומבי

en: Public URL
he_IL: כתובת אינטרנט פומבית

en: Publication Date
he_IL: תאריך פרסום

en: Purpose
he_IL: מטרה

en: Queries:
he_IL: שאילתות:

en: RE
he_IL: לגבי

en: RSS View
he_IL: תצוגת RSS

en: Radio Station created
he_IL: נוצרה תחנת רדיו

en: Radio Stations
he_IL: תחנות רדיו

en: Random
he_IL: ניגון אקראי

en: Random All to Temporary Playlist
he_IL: הוספת הכל בסדר אקראי לרשימת השמעה זמנית

en: Random Play
he_IL: ניגון אקראי

en: Random album
he_IL: אלבום אקראי

en: Random artist
he_IL: אמן אקראי

en: Random playlist
he_IL: רשימת השמעה אקראית

en: Random song
he_IL: שיר אקראי

en: Random to Temporary Playlist
he_IL: הוספה בסדר אקראי לרשימת השמעה זמנית

en: Rated
he_IL: דירוג

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Rating (Average)
he_IL: דירוג (ממוצע)

en: Raw results:
he_IL: תוצאות גולמיות:

en: Re-tag
he_IL: תיוג מחדש

en: Read
he_IL: קריאה

en: Read/Write
he_IL: קריאה/כתיבה

en: Reading Catalog: "%s"
he_IL: קריאת קטלוג: "%s"

en: Reading File: "%s"
he_IL: קריאת קובץ: "%s"

en: Recent
he_IL: חדשים

en: Recently Played
he_IL: נוגנו לאחרונה

en: Recently added
he_IL: נוספו לאחרונה

en: Recently updated
he_IL: עודכנו לאחרונה

en: Recipient
he_IL: אל

en: Refresh
he_IL: ריענון

en: Register
he_IL: רישום

en: Registration
he_IL: הרשמה

en: Registration Date
he_IL: תאריך רישום

en: Registration Validation
he_IL: אימות הרשמה

en: Release Date
he_IL: תאריך שחרור

en: Reload this page automatically
he_IL: ריענון עמוד זה באופן אוטומטי

en: Remember Me
he_IL: זכור אותי

en: Remote Catalog Updated
he_IL: קטלוג מרוחק עודכן

en: Remove
he_IL: הסרה

en: Remove Duplicates
he_IL: הסרת כפילויות

en: Remove Vote
he_IL: הסרת הצבעה

en: Removing File: "%s"
he_IL: הסרת קובץ: "%s"

en: Removing song: "%s"
he_IL: הסרת שיר: "%s"

en: Reorder
he_IL: סידור

en: Repeat
he_IL: חזרה

en: Repeat Off
he_IL: חזרה מבוטלת

en: Reply
he_IL: תגובה

en: Require: %s
he_IL: דרוש: %s

en: Require: 100
he_IL: דרוש: 100

en: Require: 75
he_IL: דרוש: 75

en: Required fields
he_IL: שדות דרושים

en: Requirements
he_IL: דרישות מקדימות

en: Reset Art
he_IL: איפוס עטיפה

en: Resolution
he_IL: רזולוציה

en: Restore Screen
he_IL: החזרת גודל מסך

en: Return to Login Page
he_IL: חזרה אל עמוד הכניסה

en: Romanian
he_IL: רומנית

en: Rules
he_IL: כללים

en: Running Remote Update
he_IL: מתבצע עדכון מרוחק

en: Russian
he_IL: רוסית

en: Save
he_IL: שמירה

en: Save Catalog Settings
he_IL: שמירת הגדרות הקטלוג

en: Save Changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Save Track Order
he_IL: שמירת סדר הפריטים

en: Save as Smart Playlist
he_IL: שמירה בתור רשימת השמעה חכמה

en: Scottish Gaelic
he_IL: גאלית סקוטית

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search Ampache
he_IL: חיפוש

en: Search Limit
he_IL: מגבלת חיפוש

en: Search on DuckDuckGo ...
he_IL: חיפוש ב DuckDuckGo...

en: Search on Google ...
he_IL: חיפוש בגוגל...

en: Search on Last.fm ...
he_IL: חיפוש ב Last.fm ...

en: Search on Musicbrainz ...
he_IL: חיפוש ב Musicbrainz ...

en: Search on Wikipedia ...
he_IL: חיפוש בויקיפדיה...

en: Season
he_IL: עונה

en: Season Edit
he_IL: עריכת עונה

en: Seasons
he_IL: עונות

en: Select
he_IL: בחירה

en: Select New Art
he_IL: בחירת תמונת אלבום חדשה

en: Self
he_IL: עצמי

en: Send
he_IL: שליחה

en: Send private message
he_IL: שליחת הודעה פרטית

en: Sender
he_IL: שולח

en: Sent by
he_IL: נשלח מאת

en: Serbian
he_IL: סרבית

en: Server
he_IL: שרת

en: Server Config
he_IL: הגדרת שרת

en: Server preferences updated successfully
he_IL: הגדרות שרת עודכנו בהצלחה

en: Session Expired
he_IL: החיבור התנתק

en: Setting
he_IL: הגדרות

en: Settings for Catalog: %s
he_IL: הגדרות עבור הקטלוג: %s

en: Share
he_IL: שיתוף

en: Share Edit
he_IL: שיתוף עריכה

en: Share created
he_IL: שיתוף נוצר

en: Shared by
he_IL: משותף על ידי

en: Show # played
he_IL: הצגת # שנוגנו

en: Show # skipped
he_IL: הצגת # שנפסחו

en: Show ACL(s)
he_IL: הצגת רשימ/ות בקרת גישה

en: Show Album
he_IL: הצגת אלבום

en: Show Albums
he_IL: הצגת אלבומים

en: Show All
he_IL: הצגת הכל

en: Show Catalogs
he_IL: הצגת קטלוגים

en: Show Disabled Songs
he_IL: הצגת שירים שאינם פעילים

en: Show Lyrics
he_IL: הצגת מילים

en: Show Now Playing
he_IL: הצגת מה שמנגן כעת

en: Show Playlist
he_IL: הצגת רשימת השמעה

en: Show Recently Played
he_IL: הצגת פריטים שנוגנו לאחרונה

en: Show donate button in footer
he_IL: הצגת אפשרות התרומה בתחתית העמוד

en: Show more
he_IL: להציג עוד

en: Show/Hide Player
he_IL: הצגת/הסתרת נגן

en: Show/Hide Playlist
he_IL: הצגת/הסתרת רשימת השמעה

en: Shuffle
he_IL: ערבוב

en: Shuffle Off
he_IL: ערבוב מבוטל

en: Similar Artists
he_IL: אמנים דומים

en: Similar Songs
he_IL: שירים דומים

en: Size
he_IL: גודל

en: Size Limit
he_IL: מגבלת גודל

en: Skipping existing song: %s
he_IL: שיר קיים נפסח: %s

en: Slideshow
he_IL: תצוגת שקופיות

en: Slovak
he_IL: סלובקית

en: Slovenian
he_IL: סלובנית

en: Smart Playlist
he_IL: רשימת השמעה חכמה

en: Smart Playlist Edit
he_IL: עריכת רשימת השמעה חכמה

en: Smart Playlists
he_IL: רשימות השמעה חכמות

en: Song
he_IL: שיר

en: Song Artist
he_IL: אמן השיר

en: Song Edit
he_IL: עריכת שיר

en: Song Information
he_IL: מידע שיר

en: Song Language
he_IL: שפת השיר

en: Song Title
he_IL: כותרת השיר

en: Song has been deleted
he_IL: השיר נמחק

en: Song has been enabled | Songs have been enabled
he_IL[0]: שיר הפך לפעיל
he_IL[1]: שירים הפכו לפעילים
he_IL[2]: שירים הפכו לפעילים
he_IL[3]: שירים הפכו לפעילים

en: Song up to date: "%s"
he_IL: שיר מעודכן: "%s"

en: Songs
he_IL: שירים

en: Sort Tracks by Artist, Album, Song
he_IL: מיון שירים לפי אמן, אלבום, שיר

en: Source: %s
he_IL: מקור: %s

en: Spanish
he_IL: ספרדית

en: Start
he_IL: התחלה

en: Start Date
he_IL: תאריך התחלה

en: Start adding new media
he_IL: התחלת הוספת מדיה חדשה

en: Start cleaning orphaned media entries
he_IL: התחלת ניקוי רשומות מדיה מיותמות

en: Start searching new media art
he_IL: התחלת חיפוש עטיפות מדיה חדשות

en: Starting Art Search
he_IL: התחלת חיפוש אמן

en: Starting Catalog: %s
he_IL: הפעלת קטלוג: %s

en: Starting New Media Search
he_IL: חיפוש מדיה חדשה מתחיל

en: Starting New Media Search on "%s" Catalog
he_IL: התחלת חיפוש מדיה חדשה בקטלוג "%s"

en: Starting Update from Tags
he_IL: התחלת עדכון לפי תגיות

en: Starting broadcasts...
he_IL: הפעלת שידורים...

en: Starts With
he_IL: מתחיל ב

en: State
he_IL: מדינה

en: Statistics
he_IL: סטטיסטיקות

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Stop
he_IL: עצירה

en: Subject
he_IL: נושא

en: Subject is required
he_IL: דרוש נושא

en: Submit
he_IL: הגשה

en: Subscribe
he_IL: הרשמה

en: Subscribe to Podcast
he_IL: הרשמה לפודקאסט

en: Subscribed to the Podcast
he_IL: הרשמה לפודקאסט

en: Subtitle
he_IL: כתוביות

en: Successfully imported playlist with %d song. | Successfully imported playlist with %d songs.
he_IL[0]: בוצע בהצלחה ייבוא של רשימה עם %d שיר.
he_IL[1]: בוצע בהצלחה ייבוא של רשימה עם %d שירים.
he_IL[2]: בוצע בהצלחה ייבוא של רשימה עם %d שירים.
he_IL[3]: בוצע בהצלחה ייבוא של רשימה עם %d שירים.

en: Summary
he_IL: סיכום

en: Swedish
he_IL: שבדית

en: Sync
he_IL: סנכרון

en: System
he_IL: מערכת

en: TV Season has been deleted
he_IL: העונה של סדרת הטלויזיה נמחקה

en: TV Show
he_IL: תוכנית טלויזיה

en: TV Show Edit
he_IL: עריכת סדרת טלויזיה

en: TV Show Season
he_IL: עונה של סדרת טלויזיה

en: TV Show has been deleted
he_IL: סדרת הטלויזיה נמחקה

en: TV Shows
he_IL: תוכניות טלויזיה

en: Target folder
he_IL: תיקיית יעד

en: Temporary direct link
he_IL: קישור ישיר זמני

en: Thank you for registering
he_IL: תודה על ההרשמה

en: That Username already exists
he_IL: שם המשתמש כבר קיים

en: The Album and all files will be deleted
he_IL: האלבום וכל הקבצים שבו יימחקו

en: The Album has been deleted
he_IL: האלבום נמחק

en: The Artist and all files will be deleted
he_IL: האמן וכל הקבצים יימחקו

en: The Artist has been deleted
he_IL: האמן נמחק

en: The Catalog art search has started
he_IL: החל חיפוש עטיפות בקטלוגים

en: The Catalog cleaning process has started
he_IL: תהליך ניקוי הקטלוג החל

en: The Catalog creation process has started
he_IL: תהליך יצירת הקטלוג החל

en: The Catalog has been deleted
he_IL: הקטלוג נמחק

en: The Catalog has been updated
he_IL: הקטלוג עודכן

en: The Catalog path has changed
he_IL: נתיב הקטלוג השתנה

en: The Channel has been deleted
he_IL: הערוץ נמחק

en: The License has been deleted
he_IL: הרישיון נמחק

en: The License has been updated
he_IL: הרישיון עודכן

en: The Message will be deleted
he_IL: ההודעה תימחק

en: The Module has been disabled
he_IL: המודול הפך ללא פעיל

en: The Module has been enabled
he_IL: המודול הפך לפעיל

en: The Playlist could not be imported
he_IL: לא ניתן לייבא את רשימת השירים

en: The Playlist has been deleted
he_IL: רשימת ההשמעה נמחקה

en: The Plugin has been disabled
he_IL: הפלאגין הפך ללא פעיל

en: The Plugin has been enabled
he_IL: הפלאגין הפך לפעיל

en: The Plugin has been upgraded
he_IL: הפלאגין שודרג

en: The Podcast Episode will be deleted
he_IL: פרק הפודקאסט יימחק

en: The Podcast will be removed from the database
he_IL: הפודקאסט יוסר ממסד הנתונים

en: The Song will be deleted
he_IL: השיר יימחק

en: The TV Show and its files will be deleted
he_IL: סדרת הטלויזיה והקבצים שלה יימחקו

en: The Video will be deleted
he_IL: הוידאו יימחק

en: The entire TV Season will be deleted
he_IL: העונה של סדרת הטלויזיה תימחק כולה

en: The file couldn't be read. Does it exist? %s
he_IL: לא ניתן לקרוא את הקובץ. האם הוא קיים? %s

en: The folder couldn't be read. Does it exist? %s
he_IL: לא ניתן לקרוא את תוכן הספרייה. האם היא קיימת? %s

en: The following error has occurred, you will be automatically redirected in 10 seconds.
he_IL: השגיאה הבאה התרחשה. הפנייה אוטומטית תתרחש בעוד 10 שניות.

en: The following updates need to be performed:
he_IL: יש צורך לבצע את העדכונים הבאים:

en: The name of the catalog to update
he_IL: שם הקטלוג לעדכון

en: The new User was not created
he_IL: המשתמש החדש לא נוצר

en: The next song failed to start
he_IL: השיר הבא לא הצליח להתחיל

en: The next song has started
he_IL: השיר הבא התחיל

en: The password has been set to: %s
he_IL: הסיסמה אופסה ל: %s

en: The subdirectory update has started
he_IL: תהליך עדכון תיקיית המשנה התחיל

en: The validation key used isn't correct
he_IL: מפתח האימות שבו נעשה שימוש אינו נכון

en: Theme
he_IL: ערכת נושא

en: Theme color
he_IL: צבע ערכת נושא

en: There Was a Problem
he_IL: הייתה בעיה

en: There was a problem creating the playlist file "%s"
he_IL: הייתה בעיה ביצירת קובץ רשימת ההשמעה "%s"

en: There was a problem creating this directory: %s
he_IL: הייתה בעיה בזמן יצירת הספריה: %s

en: There was an error deleting this Catalog
he_IL: אירעה שגיאה בעת מחיקת הקטלוג שלך

en: There was an error trying to chdir to "%s"
he_IL: אירעה שגיאה בניסיון לשנות נתיב אל "%s"

en: There was an error trying to open "%s"
he_IL: אירעה שגיאה בניסיון לפתוח את "%s"

en: There was an error while checking this song "%1$s": %2$s
he_IL: הייתה שגיאה באת בדיקת שיר זה "%1$s": %2$s

en: This Avatar will be deleted
he_IL: תמונת המשתמש תימחק

en: This User ID is activated and can be used
he_IL: המשתמש הזה הופעל וניתן להשתמש בו

en: This event has been logged
he_IL: האירוע נרשם

en: This media is not supported by the player. Is your browser up to date?
he_IL: המדיה אינה נתמכת על ידי הנגן. האם הדפדפן מעודכן?

en: This page handles all database updates to Ampache starting with %1$s. Your current version is %2$s with database version %3$s
he_IL: עמוד זה מטפל בכל עדכונים מסד הנתונים עבור Ampache החל מגרסה %1$s. הגרסה הנוכחית היא %2$s עם גרסת מסד נתונים %3$s

en: This path belongs to an existing local Catalog: %s
he_IL: הנתיב הזה שייך לקטלוג מקומי קיים: %s

en: This path belongs to an existing remote Catalog: %s
he_IL: הנתיב הזה שייך לקטלוג מרוחק קיים: %s

en: This will disable the user "%s"
he_IL: זה יהפוך את המשתמש "%s" ללא פעיל

en: This will enable the user "%s"
he_IL: זה יהפוך את המשתמש "%s" לפעיל

en: This will permanently delete the ACL "%s"
he_IL: רשימת בקרת הגישה "%s" תימחק לצמיתות

en: This will permanently delete the user "%s"
he_IL: המשתמש הבא יימחק לצמיתות "%s"

en: This will permanently delete your Catalog
he_IL: זה ימחק באופן סופי את הקטלוג

en: Time
he_IL: זמן

en: Title
he_IL: כותרת

en: To begin using your account, you must verify your e-mail address by vising the following link:
he_IL: כדי להתחיל להשתמש בחשבון, יש קודם לאמת את כתובת המייל שלך על ידי ביקור בכתובת הבאה:

en: Top Rated
he_IL: מדורגים גבוה

en: Top menu
he_IL: תפריט עליון

en: Total Media: [%s]
he_IL: סך כל המדיה: [%s]

en: Total Time: [%s] Total Media: [%s] Media Per Second: [%s]
he_IL: סך כל הזמן: [%s] סך כל המדיה: [%s] מדיה לשנייה: [%s]

en: Translation failure, stripping non-valid characters
he_IL: תרגום נכשל, מפשט תווים לא תקניים

en: Turkish
he_IL: תורכית

en: Type
he_IL: סוג

en: Type of Catalog (optional)
he_IL: סוג הקטלוג (לא חובה)

en: UPnP backend disabled. Broadcast skipped.
he_IL: תשתית UPnP מושבתת. השידור בוטל.

en: UPnP broadcast...
he_IL: שידור UPnP...

en: URL is invalid, must be http:// or https://
he_IL: כתובת אינה תקינה. חייבת להיות אחת מהבאות: http://, https://

en: Ukrainian
he_IL: אוקראינית

en: Unable to add Song - %s
he_IL: לא ניתן להוסיף את השיר - %s

en: Unable to change to directory: %s
he_IL: לא ניתן לשנות לספרייה: %s

en: Unable to create a local account
he_IL: לא ניתן ליצור חשבון מקומי

en: Unable to get the filesize for "%s"
he_IL: לא ניתן להשיג את גודל הקובץ עבור "%s"

en: Unable to insert song - %s
he_IL: לא ניתן להכניס את השיר - %s

en: Unable to install this Plugin
he_IL: לא ניתן להתקין את הפלאגין

en: Unable to open
he_IL: לא ניתן לפתוח

en: Unable to open `%s` for writing
he_IL: לא ניתן לפתוח `%s` לכתיבה

en: Unable to open: %s
he_IL: לא ניתן לפתוח: %s

en: Unable to write to `%s`
he_IL: לא ניתן לכתוב אל `%s`

en: Unauthorized
he_IL: אין הרשאה

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Unknown %s
he_IL: %s לא ידוע

en: Unknown (Orphaned)
he_IL: לא ידוע (יתום)

en: Unknown Artist
he_IL: אמן לא ידוע

en: Unknown user
he_IL: משתמש לא ידוע

en: Unlimited
he_IL: ללא הגבלה

en: Unmute
he_IL: ביטול השתקה

en: Unplayed
he_IL: לא הושמעו

en: Unsupported
he_IL: לא נתמך

en: Update
he_IL: עדכון

en: Update Account
he_IL: עדכון חשבון

en: Update All
he_IL: עדכון הכל

en: Update All File Tags
he_IL: עדכון כל התגיות בקבצים

en: Update File Tags
he_IL: עדכון תגיות קבצים

en: Update Preferences
he_IL: עדכון הגדרות

en: Update User
he_IL: עדכון משתמש

en: Update available
he_IL: יש עדכון זמין

en: Update existing files in: %s
he_IL: עדכון קבצים קיימים ב: %s

en: Update failed
he_IL: עדכון נכשל

en: Update from tags
he_IL: עדכון מתגיות

en: Update from tags complete
he_IL: הושלם העדכון לפי תגיות

en: Update the local catalog called `some-catalog`
he_IL: עדכון הקטלוג המקומי שנקרא `קטלוג-כלשהו`

en: Updated
he_IL: מעודכן

en: Updated song: "%s"
he_IL: שיר עודכן: %s

en: Updating the %s Catalog
he_IL: אימות קטלוג %s

en: Upgrade
he_IL: שדרוג

en: Upload
he_IL: העלאה

en: Uploaded by
he_IL: הועלה על ידי

en: Uploads
he_IL: העלאות

en: Urdu
he_IL: אורדו

en: User
he_IL: משתמש

en: User Access Level
he_IL: רמת גישה של משתמש

en: User Activated
he_IL: משתמש הופעל

en: User Agreement
he_IL: הסכם משתמש

en: User Properties
he_IL: מאפייני משתמש

en: User Tools
he_IL: כלי משתמש

en: User avatar
he_IL: תמונת משתמש

en: User creation failed
he_IL: יצירת משתמש נכשלה

en: User is Offline Now
he_IL: המשתמש אינו מחובר כעת

en: User is Online Now
he_IL: המשתמש מחובר כעת

en: User is already logged in
he_IL: המשתמש כבר מחובר

en: User preferences updated successfully
he_IL: העדפות משתמש עודכנו בהצלחה

en: User updated successfully
he_IL: משתמש עודכן בהצלחה

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username is required
he_IL: דרוש שם משתמש

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Uzbek
he_IL: אוזבקית

en: Validation Failed
he_IL: תהליך האימות נכשל

en: Value
he_IL: ערך

en: Various
he_IL: שונות

en: Verified
he_IL: מאומת

en: Verify
he_IL: אימות

en: Verify All
he_IL: אימות הכל

en: Verify Catalog
he_IL: אימות קטלוג

en: Version
he_IL: גרסה

en: Version: %s
he_IL: גרסה: %s

en: Video
he_IL: וידאו

en: Video Edit
he_IL: עריכת וידאו

en: Video Information
he_IL: מידע וידאו

en: Video has been deleted
he_IL: הוידאו נמחק

en: Videos
he_IL: וידאו

en: Vietnamese
he_IL: ויאטנמית

en: View
he_IL: הצגה

en: View License
he_IL: צפייה ברישיון

en: View changes
he_IL: צפייה בשינויים

en: Volume
he_IL: עוצמת שמע

en: Vote added
he_IL: הצבעה נוספה

en: Votes
he_IL: הצבעות

en: WARNING
he_IL: אזהרה

en: Wanted
he_IL: מבוקש

en: Wanted Albums
he_IL: אלבומים דרושים

en: Web Installation
he_IL: התקנה דרך האינטרנט

en: Web Interface
he_IL: ממשק רשת

en: Web Player
he_IL: נגן רשת

en: Website
he_IL: אתר

en: Website Title
he_IL: כותרת האתר

en: Welsh
he_IL: וולשית

en: Year
he_IL: שנה

en: Year ascending
he_IL: שנה בסדר עולה

en: Year descending
he_IL: שנה בסדר יורד

en: Yes
he_IL: כן

en: Yiddish
he_IL: יידיש

en: You can log in at the following address %s
he_IL: ניתן להיכנס בכתובת הבאה %s

en: You can now start sharing the following URL:
he_IL: ניתן להתחיל לשתף באמצעות הכתובת הבאה:

en: You didn't select any disabled Songs
he_IL: לא נבחרו שירים לא פעילים

en: You entered an invalid e-mail address
he_IL: הוכנסה כתובת מייל שאינה תקינה

en: You have been redirected to this page because you attempted to access a function that is disabled in the demo.
he_IL: עמוד זה מופיע מכיוון שניסית לבצע פעולה שאינה אפשרית בהדגמה זו.

en: You have been redirected to this page because you do not have access to this function
he_IL: עמוד זה מופיע כיוון שאין לך הרשאות לביצוע הפעולה הזו

en: You have requested a Song that does not exist.
he_IL: השיר המבוקש לא קיים.

en: You have requested an Album that does not exist.
he_IL: האלבום המבוקש אינו קיים.

en: You have requested an Artist that does not exist.
he_IL: האמן המבוקש אינו קיים.

en: You may have reached this page because a configuration error has occurred. Debug information is below.
he_IL: ייתכן והעמוד הזה מוצג בגלל שגיאה בהגדרות. ניתן למצוא מידע נוסף למטה.

en: You must accept the user agreement
he_IL: חובה לקבל את הסכם המשתמש

en: You must enter a Username
he_IL: חובה להכניס שם משתמש

en: You must enter a password
he_IL: חובה להכניס סיסמה

en: You need at least one active Administrator account
he_IL: יש צורך בלפחות חשבון אחד פעיל של מנהל-על

en: You received a new private message from %s.
he_IL: נתקבלה הודעה פרטית מאת %s.

en: You will be automatically redirected in 10 seconds.
he_IL: הפנייה אוטומטית תתרחש בעוד 10 שניות.

en: Your Access Control List has been updated
he_IL: רשימת בקרת הגישה עודכנה

en: Your Access List entry has been removed
he_IL: רשימת בקרת הגישה הוסרה

en: Your Passwords don't match
he_IL: הססמאות אינן תואמות

en: Your account has been updated
he_IL: חשבונך עודכן

en: Your account has not been updated
he_IL: חשבונך לא עודכן

en: Your browser doesn't support this feature.
he_IL: הדפדפן שלך אינו תומך באפשרות זו.

en: Your e-mail has been sent
he_IL: הדוא"ל שלך נשלח

en: Your e-mail has not been sent
he_IL: הדוא"ל שלך לא נשלח.

en: Your new Access Control List(s) have been created
he_IL: רשימ(ו)ת בקרת הגישה החדשות שלך נוצרו

en: Your search has been saved as a Smart Playlist with the name %s
he_IL: החיפש שלך נשמר כרשימת השמעה חכמה בשם %s

en: Yourself
he_IL: עצמך

en: after
he_IL: אחרי

en: after (x) days ago
he_IL: אחרי (x) ימים

en: all rules
he_IL: כל הכללים

en: any rule
he_IL: כל כלל שהוא

en: before
he_IL: לפני

en: before (x) days ago
he_IL: לפני (x) ימים

en: by
he_IL: על ידי

en: contains
he_IL: מכיל

en: day | days
he_IL[0]: יום
he_IL[1]: יומיים
he_IL[2]: ימים
he_IL[3]: ימים

en: does not contain
he_IL: לא מכיל

en: does not equal
he_IL: לא שווה

en: does not sound like
he_IL: לא נשמע כמו

en: ends with
he_IL: נגמר ב

en: equals
he_IL: שווה

en: has loved
he_IL: אהבו

en: has not rated
he_IL: לא דירגו

en: has rated 1 star
he_IL: דירגו 1 כוכב

en: has rated 2 stars
he_IL: דירגו 2 כוכבים

en: has rated 3 stars
he_IL: דירגו 3 כוכבים

en: has rated 4 stars
he_IL: דירגו 4 כוכבים

en: has rated 5 stars
he_IL: דירגו 5 כוכבים

en: hour | hours
he_IL[0]: שעה
he_IL[1]: שעתיים
he_IL[2]: שעות
he_IL[3]: שעות

en: is
he_IL: הוא כן

en: is greater than
he_IL: גדול מ

en: is greater than or equal to
he_IL: גדול מ או שווה ל

en: is less than
he_IL: קטן מ

en: is less than or equal to
he_IL: קטן מ או שווה ל

en: is not
he_IL: הוא לא

en: minutes
he_IL: דקות

en: not rated yet
he_IL: עוד אין דירוג

en: of
he_IL: מתוך

en: on
he_IL: מופעל

en: required
he_IL: דרוש

en: sounds like
he_IL: נשמע כמו

en: starts with
he_IL: מתחיל ב
