Ampache - en to hu_HU translation catalogue (1747 entries)

en: "%s" does not match site charset
hu_HU: "%s" nem egyezik az oldal karakterkészletével

en: "ampache.cfg.php" is writable
hu_HU: "ampache.cfg.php" írható

en: "ampache.cfg.php.dist" is readable
hu_HU: "ampache.cfg.php.dist" olvasható

en: "ampache.sql" is readable
hu_HU: "ampache.sql" olvasható

en: # Items
hu_HU: # elemek

en: # Played
hu_HU: # Lejátszva

en: # Skipped
hu_HU: # Kihagyása

en: # episodes to download when new episodes are available
hu_HU: # letöltött epizódok, amikor új epizódok elérhetők

en: # latest episodes to keep
hu_HU: # megtartott legutóbbi epizódok

en: # songs
hu_HU: # dal

en: %1$s %2$s (Smart Playlist)
hu_HU: %1$s %2$s (Okos Lejátszási lista)

en: %1$s (%2$s) has been created
hu_HU: %1$s (%2$s) létrehozva

en: %1$s has been created with an access level of %2$s
hu_HU: %1$s létrejött %2$s hozzáférési szinttel

en: %d day ago | %d days ago
hu_HU[0]: %d napja
hu_HU[1]: %d napja

en: %d decade ago | %d decades ago
hu_HU[0]: %d évtizede
hu_HU[1]: %d évtizede

en: %d file removed. | %d files removed.
hu_HU[0]: %d fájl eltávolítva.
hu_HU[1]: %d fájl eltávolítva.

en: %d file updated. | %d files updated.
hu_HU[0]: %d fájl frissítve.
hu_HU[1]: %d fájl frissítve.

en: %d hour | %d hours
hu_HU[0]: %d óra
hu_HU[1]: %d óra

en: %d hour ago | %d hours ago
hu_HU[0]: %d órája
hu_HU[1]: %d órája

en: %d minute | %d minutes
hu_HU[0]: %d perc
hu_HU[1]: %d perc

en: %d minute ago | %d minutes ago
hu_HU[0]: %d perce
hu_HU[1]: %d perce

en: %d month ago | %d months ago
hu_HU[0]: %d hónapja
hu_HU[1]: %d hónapja

en: %d second ago | %d seconds ago
hu_HU[0]: %d másodperce
hu_HU[1]: %d másodperce

en: %d time | %d times
hu_HU[0]: %d alkalommal
hu_HU[1]: %d alkalommal

en: %d week ago | %d weeks ago
hu_HU[0]: %d hete
hu_HU[1]: %d hete

en: %d year ago | %d years ago
hu_HU[0]: %d éve
hu_HU[1]: %d éve

en: %s IP History
hu_HU: %s IP történet

en: %s Playlist
hu_HU: %s Lejátszási lista

en: %s Song added | %s Songs added
hu_HU[0]: %s Dal hozzáadva
hu_HU[1]: %s Dal hozzáadva

en: %s has been deleted
hu_HU: %s törölve

en: %s has been disabled
hu_HU: %s letiltva

en: %s has been enabled
hu_HU: %s engedélyezve

en: %s of 5
hu_HU: %s az 5-ből

en: %s song was found | %s songs were found
hu_HU[0]: %s Dal megtalálva
hu_HU[1]: %s Dal megtalálva

en: (e.g. '2001', '2001-2005')
hu_HU: (pl. '2001', '2001-2005')

en: (no leading or ending '/')
hu_HU: (kezdő és záró '/' nélkül)

en: 0 Stars
hu_HU: 0 Csillag

en: 1 Star
hu_HU: 1 Csillag

en: 2 Stars
hu_HU: 2 Csillag

en: 3 Stars
hu_HU: 3 Csillag

en: 4 Stars
hu_HU: 4 Csillag

en: 5 Stars
hu_HU: 5 Csillag

en: A MySQL server with a username and password that can create/modify databases
hu_HU: Egy MySQL szerver olyan felhasználónévvel és jelszóval, mely képes adatbázisok létrehozására/módosítására

en: A Username is required
hu_HU: Felhasználónév szükséges

en: A new License has been created
hu_HU: Új Licensz lett létrehozva

en: A new user API Key has been generated
hu_HU: Új felhasználói API Kulcs létrehozva

en: A new user RSS token has been generated
hu_HU: Új RSS token generálva

en: A new user has been enabled. %s
hu_HU: Egy új felhasználó lett engedélyezve. %s

en: A new user has registered, the following values were entered:
hu_HU: Egy új felhasználó regisztrált, a következő értékeket adta meg:

en: A user from "%1$s" has requested a password reset for "%2$s"
hu_HU: A felhasználó innen: "%1$s" jelszó visszaállítást kért a "%2$s" felhasználónévre

en: API Call Delay
hu_HU: API híváskésleltetés

en: API Call Delay is the delay inserted between repeated requests to Seafile (such as during an Add or Clean action) to accommodate Seafile's Rate Limiting.
hu_HU: Az "API híváskésleltetés" a késleltetés két ismételt Seafile hívás között (például Hozzáadás vagy Takarítás műveletekkor), a Seafile hívássűrűség korlátozása miatt.

en: API Error: Couldn't connect to SoundCloud.
hu_HU: API hiba: Nem sikerült csatlakozni a SoundCloudhoz

en: API Error: Couldn't get song list.
hu_HU: API hiba: Nem sikerült lekérdezni a Dalok listáját

en: API Error: cannot connect to Dropbox.
hu_HU: API Hiba: nem sikerült csatlakozni a Dropbox-hoz

en: API call delay must have a numeric value
hu_HU: Az API híváskésleltetés értékének számnak kell lennie

en: Abkhazian
hu_HU: Abház

en: Accept
hu_HU: Elfogad

en: Access Control
hu_HU: Hozzáférés szabályzás

en: Access Control Entries
hu_HU: Hozzáférés szabályzás bejegyzések

en: Access Control not Enabled
hu_HU: Hozzáférés Szabályzás nincs engedélyezve

en: Access Denied
hu_HU: Hozzáférés megtagadva

en: Access Level
hu_HU: Elérési szint

en: Account
hu_HU: Fiók

en: Account enabled at %s
hu_HU: Fiók engedélyezve itt: %s

en: Account is disabled, please contact the administrator
hu_HU: A fiók letiltva, kérjük, lépj kapcsolatba egy adminisztrátorral

en: Action
hu_HU: Akció

en: Actions
hu_HU: Akciók

en: Activate
hu_HU: Aktiválás

en: Active Instance
hu_HU: Aktív Példány

en: Active Playlist
hu_HU: Aktív Lejátszási lista

en: Activity
hu_HU: Aktivitás

en: Add
hu_HU: Hozzáad

en: Add ACL
hu_HU: ACL hozzáadása

en: Add API / RPC Host
hu_HU: API / RPC kiszolgáló hozzáadása

en: Add Access Control List
hu_HU: Hozzáférési lista (ACL) hozzáadása

en: Add All
hu_HU: Összes hozzáadása

en: Add All to Temporary Playlist
hu_HU: Összes hozzáadása átmeneti lejátszási listához

en: Add All to playlist
hu_HU: Mind hozzáadása Lejátszási listához

en: Add Another Rule
hu_HU: Újabb szabály hozzáadása

en: Add Catalog
hu_HU: Katalógus hozzáadása

en: Add Current Host
hu_HU: Jelenlegi kiszolgáló hozzáadása

en: Add File
hu_HU: Fájl hozzáadása

en: Add Instance
hu_HU: Példány hozzáadása

en: Add Label
hu_HU: Címke hozzáadása

en: Add Local Network Definition
hu_HU: Helyi Hálózati Definíció hozzáadása

en: Add Localplay Instance
hu_HU: Localplay példány hozzáadása

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add Radio Station
hu_HU: Rádióállomás hozzáadása

en: Add Search Results
hu_HU: Keresési eredmények hozzáadása

en: Add Smart Playlist
hu_HU: Okos Lejátszási lista hozzáadása

en: Add User
hu_HU: Felhasználó hozzáadása

en: Add Vote
hu_HU: Szavazat hozzáadása

en: Add dynamic items
hu_HU: Dinamikus elemek hozzáadása

en: Add new files from: %s
hu_HU: Új fájlok hozzáadása innen: %s

en: Add tags to sub albums and sub songs
hu_HU: Hozzátartozó Albumok és Dalok címkéinek felvétele

en: Add tags to sub episodes
hu_HU: Hozzátartozó Epizódok címkéinek felvétele

en: Add tags to sub songs
hu_HU: Hozzátartozó dalok címkéinek felvétele

en: Add to All
hu_HU: Hozzáadás mindhez

en: Add to New Playlist
hu_HU: Hozzáadás új Lejátszási listához

en: Add to Temporary Playlist
hu_HU: Hozzáadás átmeneti lejátszási listához

en: Add to playlist
hu_HU: Hozzáadás Lejátszási listához

en: Add to temporary playlist
hu_HU: Hozzáadás átmeneti lejátszási listához

en: Add to wanted list
hu_HU: Hozzáadás a keresett listához

en: Added
hu_HU: Hozzáadva

en: Added to playlist
hu_HU: Hozzáadva a lejátszási listához

en: Adding a new song: %s
hu_HU: Új Dal hozzáadása: %s

en: Adding new media to Catalog/s
hu_HU: Új média hozzáadása a Katalógushoz

en: Addition Time
hu_HU: Hozzáadás ideje

en: Address
hu_HU: Cím

en: Adds new media to Catalogs
hu_HU: Új média hozzáadása a Katalógusokhoz

en: Admin Disabled
hu_HU: Adminisztrátor letiltva

en: Admin-Catalog
hu_HU: Admin-Katalógus

en: Admin-Mail Users
hu_HU: Admin-Levelezés felhasználók

en: Admin-Manage Access Lists
hu_HU: Admin-Elérési listák kezelése

en: Admin-Manage Modules
hu_HU: Admin-Modulok kezelése

en: Admin-Site Preferences
hu_HU: Admin-Weboldal beállításai

en: Admin-User Management
hu_HU: Admin-Felhasználókezelés

en: Administrative user creation failed: %s
hu_HU: Adminisztratív felhasználó létrehozása nem sikerült: %s

en: Advanced
hu_HU: Bővebben

en: Advanced Add
hu_HU: Összetett hozzáadás

en: Advanced Share
hu_HU: Összetett megosztás

en: After creating the Catalog, you must 'Make it ready' on the Catalog table.
hu_HU: A katalógus létrehozása után végezd el a 'Make it readonly' műveletet a Katalógus táblán.

en: Ajax page load
hu_HU: Ajax oldalbetöltés

en: Albanian
hu_HU: Albán

en: Album - Default sort
hu_HU: Album - alapbeállított rendezés

en: Album - Group multiple disks
hu_HU: Album - többlemezes album lemezeinek csoportosítása

en: Album - Group per release type
hu_HU: Album - Csoportosítás kiadás típusa szerint

en: Album - Group per release type Sort
hu_HU: Album - Csoportosítás kiadás típusa szerint, rendezés

en: Album Art
hu_HU: Albumborító

en: Album Art Dump Complete
hu_HU: Albumborító lerakat elkészült

en: Album Artist
hu_HU: Album Előadó

en: Album Edit
hu_HU: Album szerkesztés

en: Album Tag
hu_HU: Album címke

en: Albums
hu_HU: Albumok

en: Albums of the Moment
hu_HU: Aktuális Albumok

en: All
hu_HU: Mind

en: All Now Playing data has been cleared
hu_HU: Minden Most Játszott adat törölve

en: All Playlists
hu_HU: Összes Lejátszási lista

en: All files would be removed. Doing nothing
hu_HU: Minden fájl el lenne távolítva. Nem történt változás

en: Allow Democratic Play
hu_HU: Demokratikus Lejátszás engedélyezése

en: Allow Download
hu_HU: Letöltés engedélyezése

en: Allow Downloads
hu_HU: Letöltések engedélyezése

en: Allow E-mail notifications
hu_HU: E-mail értesítések engedélyezése

en: Allow Geolocation
hu_HU: Geolokáció engedélyezése

en: Allow Localplay Play
hu_HU: Localplay Lejátszás engedélyezése

en: Allow Localplay Set to False
hu_HU: Localplay engedélyezése "Nem"-re állítva

en: Allow Share
hu_HU: Megosztás engedélyezése

en: Allow Stream
hu_HU: Stream engedélyezése

en: Allow Streaming
hu_HU: Streaming engedélyezése

en: Allow Transcoding
hu_HU: Transzkódolás engedélyezése

en: Allow Video Features
hu_HU: Videó funkciók engedélyezése

en: Allow user uploads
hu_HU: Felhasználói feltöltések engedélyezése

en: Allow users to edit uploaded songs
hu_HU: Feltöltött dalok szerkesztésének engedélyezése a felhasználóknak

en: Allow users to remove uploaded songs
hu_HU: Feltöltött dalok felhasználó általi törlésének engedélyezése

en: Allowed file type
hu_HU: Engedélyezett fájltípusok

en: Alphabet
hu_HU: Ábécérend

en: Alphabet browsing by default for following library items (album,artist,...)
hu_HU: Ábécérendben böngészés alapbeállításként a következő könyvtári bejegyzésekben (album,előadó,...)

en: Always
hu_HU: Mindig

en: Amazon art search
hu_HU: Amazon borítókeresés

en: Amazon associate tag
hu_HU: Amazon hozzárendelt címke

en: Amazon base url
hu_HU: Amazon kezdő url

en: Amazon max results pages
hu_HU: Amazon max eredményoldalak száma

en: Amharic
hu_HU: Amhara

en: Ampache -- Config Debug Page
hu_HU: Ampache -- Config Debug Oldal

en: Ampache ASX Playlist
hu_HU: Ampache ASX Lejátszási lista

en: Ampache Configuration Parse Error
hu_HU: Ampache Konfiguráció értelmezési hiba

en: Ampache Database User Password
hu_HU: Ampache adatbázis-felhasználó jelszava

en: Ampache Database Username
hu_HU: Ampache adatbázis felhasználónév

en: Ampache Error Page
hu_HU: Ampache hibaoldal

en: Ampache Update
hu_HU: Ampache frissítése

en: Ampache XSPF Playlist
hu_HU: Ampache XSPF Lejátszási lista

en: Ampache is configured for personal use with the best features.
hu_HU: Ampache beállítva személyes használatra a legjobb funkciókkal.

en: Ampache is more than only a web interface. Several backends are implemented to ensure you can stream your media to any player.
hu_HU: Az Ampache több, mint egy web interfész. Különböző szerver oldali megvalósításokat tartalmaz, hogy biztosítsa a médiád streamelését bármilyen lejátszóra.

en: Ampache session
hu_HU: Ampache munkamenet

en: Ampache session username (if authenticated, information only)
hu_HU: Ampache munkamenet felhasználónév (ha belépett, csak információ)

en: An Invalid IPv4 / IPv6 Address was entered
hu_HU: Érvénytelen IPv4 / IPv6 cím került megadásra

en: An activation key has been sent to the e-mail address you provided. Please check your e-mail for further information
hu_HU: Az aktivációs kulcs elküldve az általad megadott e-mail címre. Kérjük, ellenőrizd a leveleid további információkért

en: Another User
hu_HU: Másik felhasználó

en: Another User (Album)
hu_HU: Másik felhasználó (Album)

en: Another User (Artist)
hu_HU: Másik felhasználó (Előadó)

en: Any searchable text
hu_HU: Bármely kereshető szöveg

en: Anywhere
hu_HU: Bárhol

en: Apply to All
hu_HU: Alkalmaz mindre

en: Arabic
hu_HU: Arab

en: Aragonese
hu_HU: Aragóniai

en: Are You Sure?
hu_HU: Biztos vagy benne?

en: Armenian
hu_HU: Örmény

en: Art
hu_HU: Borító

en: Art Search
hu_HU: Borító keresése

en: Art could not be located at this time. This may be due to write access error, or the file was not received correctly
hu_HU: Nem sikerült borítót találni. Lehet, hogy írási jog hiánya miatt, vagy a fájlt nem sikerült megfelelően fogadni.

en: Art file failed size check
hu_HU: A borítófájl mérete nem megfelelő

en: Art file failed to insert, check the dimensions are correct.
hu_HU: A borítót nem sikerült feltölteni, ellenőrizd, hogy a méretei megfelelőek-e.

en: Art files written: %s
hu_HU: Borítófájlok kiírva: %s

en: Art has been added
hu_HU: Borító hozzáadva

en: Art information has been removed from the database
hu_HU: A borító eltávolítva az adatbázisból

en: Artist
hu_HU: Előadó

en: Artist Edit
hu_HU: Előadó szerkesztés

en: Artist MBID
hu_HU: Előadó MBID

en: Artist MusicBrainzID
hu_HU: Előadó MusicBrainzID

en: Artist Tag
hu_HU: Előadócímke

en: Artist and Title
hu_HU: Előadó és Cím

en: Artist photos from Flickr
hu_HU: Előadóképek Flickr-ről

en: Artist slideshow inactivity time
hu_HU: Előadó diavetítés inaktivitási idő

en: Artist, Album and Title
hu_HU: Előadó, Album és Cím

en: Artists
hu_HU: Előadó

en: Assamese
hu_HU: Asszámi

en: Association
hu_HU: Egyesület

en: Attempting to Transcode to "%s"
hu_HU: Transzkódolási kísérlet "%s"-re

en: Audio Bitrate
hu_HU: Audió Bitrate

en: Authentication Required
hu_HU: Hitelesítés szükséges

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Authorize Flash Web Player
hu_HU: Flash Web Lejátszó engedélyezése

en: Authorize HTML5 Web Player
hu_HU: HTML5 Web Lejátszó engedélyezése

en: Authorize JavaScript decoder (Aurora.js) in Web Player
hu_HU: JavaScript dekóder (Aurora.js) engedélyezése a Web Lejátszóban

en: Auto-inserted Fields
hu_HU: Mezők automatikus beszúrása

en: Auto-pause between tabs
hu_HU: Automatikus szünet tabok között

en: AutoUpdate last check time
hu_HU: Automatikus Frissítés legutóbbi ellenőrzés ideje

en: AutoUpdate last version from last check
hu_HU: Automatikus Frissítés utolsó verzió az utolsó ellenőrzéskor

en: AutoUpdate last version from last check is newer
hu_HU: Automatikus Frissítés az utolsó verzió az utolsó frissítéskor újabb

en: Automatically authenticate users
hu_HU: Felhasználók automatikus beléptetése

en: Automatically download accepted Wanted List albums with Headphones
hu_HU: Az elfogadott Keresett Lista Albumok letöltése Headphones-szal

en: Avaric
hu_HU: Avar

en: Avatar
hu_HU: Avatár

en: Avatar has been deleted
hu_HU: Avatár törölve

en: Avestan
hu_HU: Avesztán

en: Aymara
hu_HU: Ajmara

en: Azerbaijani
hu_HU: Azeri

en: Barcode
hu_HU: Vonalkód

en: Base Playlist
hu_HU: Alap Lejátszási lista

en: Bashkir
hu_HU: Baskír

en: Basque
hu_HU: Baszk

en: Batch Download
hu_HU: Csoportos letöltés

en: Batch download
hu_HU: Csoportos letöltés

en: Beets Catalog was selected, but no Beets DB file was provided
hu_HU: Beets Katalógus került kiválasztásra, de nem lett Beets DB fájl megadva

en: Beets Database File
hu_HU: Beets adatbázisfájl

en: Beets Server URI
hu_HU: Beets kiszolgáló URI

en: Belarusian
hu_HU: Belorusz

en: Bengali
hu_HU: Bengáli

en: Bislama
hu_HU: Biszlama

en: Bit.ly Username
hu_HU: Bit.ly felhasználónév

en: Bosnian
hu_HU: Bosnyák

en: Broadcast
hu_HU: Műsorszórás

en: Broadcast Edit
hu_HU: Műsorszórás szerkesztése

en: Broadcast has been deleted
hu_HU: A Műsorszórás törölve

en: Broadcast web player by default
hu_HU: Web lejátszó műsorszórása alapbeállításként

en: Broadcasts
hu_HU: Műsorszórások

en: Browse
hu_HU: Böngészés

en: Browse Ampache...
hu_HU: Ampache böngészése

en: Browse Music
hu_HU: Zene böngészése

en: Browse Users
hu_HU: Felhasználók böngészése

en: Browse was not found or expired, try reloading the page
hu_HU: A böngészés nem található vagy lejárt, próbáld újratölteni az oldalt

en: Build Playlists from Playlist Files. (m3u, m3u8, asx, pls, xspf)
hu_HU: Lejátszási listák építése lejátszásilista-fájlokból. (m3u, m3u8, asx, pls, xspf)

en: Bulgarian
hu_HU: Bolgár

en: Burmese
hu_HU: Burmai

en: Cache Hits:
hu_HU: Gyorsítótár találatok:

en: Cache computed SQL data (eg. media hits stats) using a cron
hu_HU: Cron használata a számított SQL adatok (pl. média lejátszás statisztikák) gyorsítótárazására

en: Can not access the feed
hu_HU: A feed nem elérhető

en: Can not read the feed
hu_HU: A feed nem olvasható

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Captcha failed
hu_HU: Captcha ellenőrzése sikertelen

en: Captcha is required
hu_HU: Captcha szükséges

en: Catalan
hu_HU: Katalán

en: Catalog
hu_HU: Katalógus

en: Catalog Cleaned
hu_HU: Katalógus megtisztítva

en: Catalog Manager
hu_HU: Katalógus kezelő

en: Catalog Media Type
hu_HU: Katalógus médiatípus

en: Catalog Name
hu_HU: Katalógusnév

en: Catalog Number
hu_HU: Katalógus szám

en: Catalog Size
hu_HU: Katalógusméret

en: Catalog Time
hu_HU: Katalógus lejátszási idő

en: Catalog Type
hu_HU: Katalógus típus

en: Catalog Types
hu_HU: Katalógus típusok

en: Catalog Update Finished.  Total Media: [%s]
hu_HU: Katalógusfrissítés befejeződött. Összes média: [%s]

en: Catalog Updated
hu_HU: Katalógus frissítve

en: Catalog Verified
hu_HU: Katalógus ellenőrizve

en: Catalog favorites grid view display
hu_HU: Katalóguskedvencek megjelenítése rács elrendezésben

en: Catalog favorites max items
hu_HU: Katalóguskedvencek max. elemszáma

en: Catalog favorites on homepage
hu_HU: Katalóguskedvencek a kezdőlapon

en: Catalog is invalid
hu_HU: Érvénytelen Katalógus

en: Catalog root unreadable, stopping clean
hu_HU: A Katalógusgyökér nem olvasható, takarítás befejezése

en: Catalog statistics have been cleared
hu_HU: A Katalógus statisztikák létrejöttek

en: Catalog update process has started
hu_HU: A Katalógus frissítése elkezdődött

en: Catalogs
hu_HU: Katalógusok

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Channel
hu_HU: Csatorna

en: Channel Edit
hu_HU: Csatorna szerkesztése

en: Channel id to start
hu_HU: Az elindítani kívánt Csatorna azonosítója

en: Channels
hu_HU: Csatornák

en: Chechen
hu_HU: Csecsen

en: Check
hu_HU: Ellenőrzés

en: Check for Ampache updates automatically
hu_HU: Ampache frissítések automatikus keresése

en: Check library item at import time and don't import duplicates
hu_HU: Könyvtár bejegyzés ellenőrzése importáláskor, ne importáljon már létezőt

en: Checking
hu_HU: Ellenőrzés

en: Checking %1$s (%2$s)
hu_HU: Ellenőrzés alatt %1$s (%2$s)

en: Chinese
hu_HU: Kínai

en: Choose Installation Language
hu_HU: Telepítés nyelvének kiválasztása

en: Church Slavic
hu_HU: Egyházi Szláv

en: Chuvash
hu_HU: Csuvas

en: City
hu_HU: Város

en: Clean
hu_HU: Takarít

en: Clean All
hu_HU: Összes takarítása

en: Clean Catalog
hu_HU: Katalógus takarítása

en: Clean Expired Shared Objects
hu_HU: Lejárt megosztott objektumok takarítása

en: Clean File
hu_HU: Fájl takarítása

en: Cleaning Catalog/s
hu_HU: Katalógus/ok takarítása

en: Cleaning the "%s" Catalog
hu_HU: "%s" Katalógus takarítása

en: Cleans Catalogs from orphaned entries
hu_HU: Törli a Katalógusból az árva bejegyzéseket

en: Clear Albums Cache
hu_HU: Album gyorsítótár ürítése

en: Clear Artists Cache
hu_HU: Előadó gyorsítótár ürítése

en: Clear Now Playing
hu_HU: Most Lejátszott ürítése

en: Clear Playlist
hu_HU: Lejátszási lista ürítése

en: Clear Songs Cache
hu_HU: Dal gyorsítótár ürítése

en: Clear Stats
hu_HU: Statisztikák törlése

en: Clear on Send
hu_HU: Eltüntetés hozzáadáskor

en: Clear playlist
hu_HU: Lejátszási lista ürítése

en: Click the 'Generate' button to create an Access Token
hu_HU: Kattints a 'Generate' gombra az Access Token létrehozásához

en: Click to close window
hu_HU: Kattints ide az ablak bezárásához

en: Click to grant %s access to Ampache
hu_HU: Klikkelj a %s jogosultság hozzáadásához az Ampache-hoz

en: Client connected
hu_HU: Kliens csatlakozva

en: Client disconnected
hu_HU: Klienscsatlakozás megszakítva

en: Clips
hu_HU: Klippek

en: Codec
hu_HU: Kodek

en: Codec is required (e.g. MP3, OGG...)
hu_HU: Codec szükséges (pl. MP3, OGG...)

en: Collapse/Expand Sidebar
hu_HU: Oldaldoboz megjelenítése/elrejtése

en: Collapse/Expand Sidebar [menu_section]
hu_HU: Oldaldoboz megjelenítése/elrejtése [menu_section]

en: Coming Events
hu_HU: Közelgő események

en: Comment
hu_HU: Megjegyzés

en: Comment:
hu_HU: Megjegyzés:

en: Community
hu_HU: Közösségi

en: Company
hu_HU: Vállalat

en: Completed updating SoundCloud Catalog(s)
hu_HU: SoundCloud Katalógus(ok) frissítése befejeződött

en: Completed updating Subsonic Catalog(s)
hu_HU: Subsonic Katalógus(ok) frissítése befejeződött

en: Completed updating remote Catalog(s).
hu_HU: A távoli Katalógus(ok) frissítése befejeződött

en: Compose
hu_HU: Írás

en: Compose Message
hu_HU: Üzenet írása

en: Compose a New Message
hu_HU: Új üzenet írása

en: Composer
hu_HU: Szerző

en: Config Preset
hu_HU: Előre beállított config

en: Config file creation failed
hu_HU: Config fájl létrehozása nem sikerült

en: Config file is not writable
hu_HU: A config fájl nem írható

en: Configuration file readability
hu_HU: Konfigurációs fájl olvashatósága

en: Configuration file validity
hu_HU: Konfigurációs fájl érvényesség

en: Configuration files were either not found or unreadable
hu_HU: A konfigurációs fájlok nem találhatóak vagy nem olvashatóak

en: Configure Democratic Playlist
hu_HU: Demokratikus Lejátszási lista beállítása

en: Configure License
hu_HU: Licensz beállítása

en: Confirm
hu_HU: Jóváhagy

en: Confirm Password
hu_HU: Jelszó újra

en: Confirmation when closing current playing window
hu_HU: Megerősítés kérése az aktuális lejátszóablak bezárásakor

en: Connected Users
hu_HU: Csatlakozott felhasználók

en: Connection to the database failed: %s
hu_HU: A kapcsolódás az adatbázishoz sikertelen: %s

en: Connection to the database failed: Check hostname, username and password
hu_HU: Nem sikerült kapcsolódni az adatbázishoz. Ellenőrizd a kiszolgáló nevét, a felhasználónevet és a jelszót

en: Content Manager
hu_HU: Tartalom kezelő

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Control bandwidth per user
hu_HU: Sávszélesség szabályzása felhasználónként

en: Control hits per user
hu_HU: Találatok szabályzása felhasználónként

en: Control time per user
hu_HU: Idő szabályzása felhasználónként

en: Cookie
hu_HU: Süti

en: Cookies are small text files that are placed on your computer by websites that you visit. They are widely used in order to make websites work, or work more efficiently, as well as to provide information to the owners of the site
hu_HU: A sütik kis szöveges fájlok, melyeket az általad meglátogatott weboldalak helyeznek el a számítógépeden. Gyakran használják őket weboldalak helyes vagy hatékonyabb működéséhez, emellett az oldal tulajdonosa információkhoz juthat belőlük

en: Cooldown
hu_HU: Kihűlés

en: Cooldown Time
hu_HU: Kihűlési idő

en: Cooldown out of range.
hu_HU: A Lehűlési idő nem megfelelő

en: Copy your App key and App secret and Access Token into the following fields.
hu_HU: Másold be az API key, App secret és az Access Token értékét a következő mezőkbe.

en: Copying "%1$s" to "%2$s"
hu_HU: "%1$s" másolása ide: "%2$s"

en: Cornish
hu_HU: Cornwalli

en: Corsican
hu_HU: Korzikai

en: Could not add song: %s
hu_HU: Nem sikerült a Dal hozzáadása: %s

en: Could not authenticate with Seafile
hu_HU: Nem sikerült a belépés a Seafile-hoz

en: Could not find the Seafile library called "%s", no media was updated
hu_HU: A "%s" nevű Seafile könyvtár nem található, média frissítés nem történt

en: Couldn't delete this Album.
hu_HU: Nem sikerült az Album törlése.

en: Couldn't delete this Artist.
hu_HU: Nem sikerült az Előadó törlése.

en: Couldn't delete this Podcast Episode
hu_HU: A Podcast Epizód törlése nem sikerült

en: Couldn't delete this Podcast.
hu_HU: Nem sikerült a Podcast törlése

en: Couldn't delete this Song.
hu_HU: Nem sikerült a Dal törlése

en: Couldn't delete this TV Season.
hu_HU: Nem sikerült az Évad törlése

en: Couldn't delete this TV Show
hu_HU: Nem sikerült a TV Sorozat törlése

en: Couldn't delete this Video.
hu_HU: Nem sikerült a Videó törlése

en: Couldn't get write to create art file: %s
hu_HU: Nem sikerült a borítófájl kiírása: %s

en: Counter
hu_HU: Számláló

en: Create
hu_HU: Létrehoz

en: Create ACL
hu_HU: ACL létrehozása

en: Create Account
hu_HU: Felhasználói fiók létrehozása

en: Create Admin Account
hu_HU: Adminfiók létrehozása

en: Create Channel
hu_HU: Csatorna létrehozása

en: Create Config
hu_HU: Config létrehozása

en: Create Database
hu_HU: Adatbázis létrehozása

en: Create Database User
hu_HU: Adatbázis-felhasználó létrehozása

en: Create Label
hu_HU: Címke létrehozása

en: Create License
hu_HU: Licensz létrehozása

en: Create Playlist
hu_HU: Lejátszási lista létrehozása

en: Create Share
hu_HU: Megosztás létrehozása

en: Create Tables
hu_HU: Táblák létrehozása

en: Create a subdirectory per user
hu_HU: Külön almappa létrehozása felhasználónként

en: Create channel
hu_HU: Csatorna létrehozása

en: Create directory "%s"
hu_HU: "%s" mappa létrehozása

en: Created %1$s user %2$s with password %3$s
hu_HU: Létrehozva %1$s felhasználó %2$s jelszóval %3$s

en: Created by: %1$s for %2$s
hu_HU: Létrehozta: %1$s Kinek: %2$s

en: Creation Date
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Croatian
hu_HU: Horvát

en: Current Configuration
hu_HU: Aktuális konfiguráció

en: Current Playlist
hu_HU: Jelenlegi Lejátszási lista

en: Current rating
hu_HU: Jelenlegi értékelés

en: Custom URL - Favicon
hu_HU: Egyedi URL - Favicon

en: Custom URL - Login page logo
hu_HU: Egyedi URL - Bejelentkezési oldal logó

en: Custom URL - Logo
hu_HU: Egyedi URL - Logó

en: Custom blank album default image
hu_HU: Saját üres album alapbeállított kép

en: Custom blank video default image
hu_HU: Saját üres videó alapbeállított kép

en: Custom datetime
hu_HU: Egyedi dátum és idő

en: Custom metadata - Define field list
hu_HU: Egyedi metaadat - Mezőlista definiálása

en: Custom metadata - Disable these fields
hu_HU: Egyedi metaadat - Mezők letiltása

en: Custom text footer
hu_HU: Egyedi szöveg a láblécben

en: Czech
hu_HU: Cseh

en: DAAP backend password
hu_HU: DAAP szerveroldal jelszó

en: Danish
hu_HU: Dán

en: Database Connection
hu_HU: Adatbázis kapcsolat

en: Database Name
hu_HU: Adatbázis Neve

en: Database already exists and "overwrite" was not checked
hu_HU: Az adatbázis már létezik és a felülírás ("overwrite") nem volt bekapcsolva

en: Database connection
hu_HU: Adatbázis-kapcsolat

en: Database creation failed
hu_HU: Adatbázis létrehozása nem sikerült

en: Database name is invalid
hu_HU: Az adatbázis neve érvénytelen

en: Database select failed: %s
hu_HU: Adatbázis kiválasztása nem sikerült: %s

en: Database table optimization
hu_HU: Adatbázistábla optimizálás

en: Database tables
hu_HU: Adatbázis-táblák

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date Added
hu_HU: Hozzáadás dátuma

en: Day
hu_HU: Nap

en: Deactivate
hu_HU: Kikapcsol

en: Deactivated PHP memory limit
hu_HU: PHP memórialimit kikapcsolva

en: Debug Page
hu_HU: Debug oldal

en: Decrease Volume
hu_HU: Hangerő csökkentése

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default behavior is to do all except temporarily deactivate the php memory limit
hu_HU: Az alapbeállítás mindegyik végrehajtása, kivéve a php memórialimit átmeneti kikapcsolását

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Deleting: %s
hu_HU: Törlés alatt: %s

en: Democratic
hu_HU: Demokratikus

en: Democratic - Clear votes for expired user sessions
hu_HU: Demokratikus - Lejárt felhasználói munkamenetek szavazatainak takarítása

en: Democratic Playlist
hu_HU: Demokratikus Lejátszási lista

en: Dependencies
hu_HU: Függőségek

en: Depending on your system's performance, this option may need a long time to finish and could greatly slow down other database processes if you have large Catalogs!
hu_HU: A rendszer teljesítményétől függőn ez a beállítás sok időt vehet igénybe, és jelentősen lelassíthat más adatbázisműveleteket, ha nagy Katalógusaid vannak!

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description:
hu_HU: Leírás:

en: Desired Database Name
hu_HU: Kívánt adatbázisnév

en: Destin: %s
hu_HU: Cél: %s

en: Destination catalog
hu_HU: Cél Katalógus

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Direct URL to Image
hu_HU: Direkt URL a képhez

en: Disable
hu_HU: Letilt

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

en: Discogs metadata integration
hu_HU: Discogs metaadatok beépítése

en: Disk
hu_HU: Lemez

en: Display
hu_HU: Megjelenítés

en: Display Name
hu_HU: Megjelenített név

en: Do you really want to delete this Playlist?
hu_HU: Biztosan törölni szeretnéd a Lejátszási listát?

en: Do you really want to delete this Tag?
hu_HU: Biztosan törlöd a Címkét?

en: Do you really want to reset art?
hu_HU: Biztosan vissza akarod állítani a borítót?

en: Do you really want to update from tags?
hu_HU: Biztosan frissíteni szeretnél címkékből?

en: Doing all Catalog operations
hu_HU: Minden Katalógusművelet elvégzése

en: Don't Play
hu_HU: Ne játszd le

en: Don't overwrite an existing file: %s
hu_HU: Ne írja felül a létező fájlt: %s

en: Donate
hu_HU: Támogatás

en: Done
hu_HU: Kész

en: Double click to post a new shout
hu_HU: Kattints duplán egy új Shout küldéséhez

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download a new config file to manually update
hu_HU: Új config fájl letöltése a kézi frissítéshez

en: Drop File Here
hu_HU: Fájlok dobása ide

en: Dumps all Albums as individual playlists
hu_HU: Minden Albumról lerakat készítése különálló lejátszási listákként

en: Dumps all Artists as individual playlists
hu_HU: Minden Előadóról lerakat készítése különálló lejátszási listákként

en: Dumps all of your playlists
hu_HU: Az összes lejátszási listádból lerakat készítése

en: Duplicate ACL entry defined
hu_HU: Ilyen ACL bejegyzés már létezik

en: Duplicate Songs
hu_HU: Duplikált Dalok

en: Dutch
hu_HU: Holland

en: E-mail Users
hu_HU: E-mail felhasználók

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Access Control List
hu_HU: Hozzáférési Lista (ACL) szerkesztése

en: Edit Album
hu_HU: Album szerkesztése

en: Edit Artist
hu_HU: Előadó szerkesztése

en: Edit Existing Shoutbox Post
hu_HU: Létező Shoutbox bejegyzés szerkesztése

en: Edit Instance
hu_HU: Példány szerkesztése

en: Edit Label
hu_HU: Címke szerkesztése

en: Edit Localplay Instance
hu_HU: Localplay példány szerkesztése

en: Edit Podcast
hu_HU: Podcast szerkesztése

en: Edit Season
hu_HU: Évad szerkesztése

en: Edit TV Show
hu_HU: TV Sorozat szerkesztése

en: Edit/Find Art
hu_HU: Borító szerkesztése/keresése

en: Editing %s Preferences
hu_HU: %s beállításainak szerkesztése

en: Editing Existing User
hu_HU: Létező felhasználó szerkesztése

en: Enable
hu_HU: Engedélyez

en: Enable URL Rewriting
hu_HU: URL Újraírás engedélyezése

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: End
hu_HU: Vég

en: End Address
hu_HU: Vég cím

en: End Date
hu_HU: Vég dátum

en: English
hu_HU: Angol

en: Enqueue
hu_HU: Várakozókhoz ad

en: Enter URL to server (e.g. 'https://seafile.example.com') and library name (e.g. 'Music').
hu_HU: Írd be a szerver URL-jét (pl. 'https://seafile.example.com') és a könyvtár nevét (pl. 'Music').

en: Episode
hu_HU: Epizód

en: Episode Number
hu_HU: Epizód szám

en: Episodes
hu_HU: Epizódok

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error Messages
hu_HU: Hibaüzenetek

en: Error: API Key, Secret and Access Token Required for Dropbox Catalogs
hu_HU: Hiba: API Key, Secret és Access Token szükséges a Dropbox Katalógusokhoz

en: Error: Catalog with %s already exists
hu_HU: Hiba: a Katalógus %s már létezik

en: Esperanto
hu_HU: Eszperantó

en: Estonian
hu_HU: Észt

en: Events
hu_HU: Események

en: Examine File...
hu_HU: Fájl vizsgálata...

en: Existing Ampache installation found
hu_HU: Létező Ampache telepítés megtalálva

en: Existing database was detected, unable to continue the installation
hu_HU: Már létező adatbázis észlelve, a telepítés nem folytatható

en: Exiting
hu_HU: Kilépés

en: Expand/Collapse
hu_HU: Kinyitás/Összecsukás

en: Expand/collapse playlist
hu_HU: Lejátszási lista kinyitása/összecsukása

en: Expired shares have been cleaned
hu_HU: A lejárt megosztások feltakarítva

en: Expiry Days
hu_HU: Lejárati napok

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export Catalog
hu_HU: Katalógus exportálása

en: Extensions: m3u (default), xspf, pls
hu_HU: Kiterjesztések: m3u (alapértelmezett), xspf, pls

en: External Link
hu_HU: Külső hivatkozás

en: Facebook share
hu_HU: Megosztás Facebookon

en: Failed
hu_HU: Nem sikerült

en: Failed to connect to the remote server
hu_HU: Nem sikerült kapcsolódni a távoli kiszolgálóhoz

en: Failed to create playlist
hu_HU: Nem sikerült a lejátszási lista létrehozása

en: Failed to create the catalog, check the debug logs
hu_HU: Nem sikerült a katalógus létrehozása, ellenőrizd a debug logokat

en: Failed to create user
hu_HU: Nem sikerült a felhasználó létrehozása

en: Failed to enable the Catalog module
hu_HU: Nem sikerült engedélyezni a Katalógus modult

en: Failed to enable the Localplay module
hu_HU: Nem sikerült engedélyezni a Localplay modult

en: Failed to write config file
hu_HU: Nem sikerült a config fájl írása

en: Failed writing config file
hu_HU: Nem sikerült a config fájl írása

en: Faroese
hu_HU: Feröeri

en: Fav.
hu_HU: Kedv.

en: Favorite Lists
hu_HU: Kedvenc listák

en: Favorites
hu_HU: Kedvencek

en: Feed
hu_HU: Hírfolyam

en: Feed URL is invalid
hu_HU: A Feed URL érvénytelen

en: Fijian
hu_HU: Fidzsi

en: File
hu_HU: Fájl

en: File Path
hu_HU: Fájl elérési út

en: File copy failed. Not deleting source file
hu_HU: Fájl másolása nem sikerült. A forrás fájl nem lesz törölve

en: File moved...
hu_HU: Fájl áthelyezve...

en: File not found.
hu_HU: A fájl nem létezik.

en: File was not found or is 0 Bytes: %s
hu_HU: A fájl nem található, vagy 0 bájt hosszú: %s

en: Filename
hu_HU: Fájlnév

en: Filename Pattern
hu_HU: Fájlnév minta

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: Filters
hu_HU: Szűrők

en: Final results seen by Ampache using %s:
hu_HU: Végleges eredmények, ahogy az Ampache látja %s használatával:

en: Find Duplicates
hu_HU: Duplikátumok keresése

en: Finished Processing Disabled Songs
hu_HU: A letiltott Dalok feldolgozása befejeződött

en: Finished checking file names for valid characters
hu_HU: A fájlnevekben szereplő karakterek érvényességének ellenőrzése befejeződött

en: Finnish
hu_HU: Finn

en: Fix header position on compatible themes
hu_HU: Fejléc rögzítése a kompatibilis témákban

en: Flattr donation button on user page
hu_HU: Flattr támogatás gomb a felhasználó oldalán

en: Flattr this
hu_HU: Flattr támogatás

en: Folder Pattern
hu_HU: Mappa minta

en: Follow
hu_HU: Követés

en: Followers
hu_HU: Követők

en: Following
hu_HU: Követve

en: For the Love of Music
hu_HU: A Zene Szeretetéért

en: Force Democratic Play
hu_HU: Demokratikus lejátszás kényszerítése

en: Force HTTP playback regardless of port
hu_HU: HTTP lejátszás kényszerítése a porttól függetlenül

en: Force check
hu_HU: Ellenőrzés kényszerítése

en: Force installation
hu_HU: Telepítés kényszerítése

en: Force specified, proceeding anyway
hu_HU: Kényszerítés beállítva, mindenképp továbblép

en: Format
hu_HU: Formátum

en: Found
hu_HU: Megtalálva

en: Found available port
hu_HU: Elérhető port megtalálva

en: Frame Rate
hu_HU: Képkockák másodpercenként

en: French
hu_HU: Francia

en: Friend's Timeline on homepage
hu_HU: Barátok idővonala a kezdőlapon

en: Friends Timeline
hu_HU: Barátok idővonala

en: Friends timeline max items
hu_HU: Barátok idővonalán megjelenő max. elemek száma

en: From
hu_HU: Feladó

en: Fulah
hu_HU: Fulbe

en: Full Name
hu_HU: Teljes név

en: Full Screen
hu_HU: Teljes képernyő

en: Fullname
hu_HU: Teljes név

en: GD Support
hu_HU: GD támogatás

en: Galician
hu_HU: Galíciai

en: Gather All Art
hu_HU: Minden Borító összegyűjtése

en: Gather Art
hu_HU: Borítók összegyűjtése

en: Gathering new media art
hu_HU: Új médiaborítók összegyűjtése

en: Gathers media Art
hu_HU: Médiaborítók összegyűjtése

en: Generate Configuration File
hu_HU: Konfigurációs fájl generálása

en: Generate new API Key
hu_HU: Új API key létrehozása

en: Generate new API key
hu_HU: Új API key létrehozása

en: Generate new RSS token
hu_HU: Új RSS token létrehozása

en: Genre
hu_HU: Műfaj

en: Genres
hu_HU: Műfajok

en: Georgian
hu_HU: Grúz

en: German
hu_HU: Német

en: Get Art
hu_HU: Borító beszerzése

en: Get chunked files on analyze
hu_HU: Feldarabolt fájlok kérése elemzéskor

en: Get lyrics from ChartLyrics
hu_HU: Dalszöveg beszerzése a ChartLyrics-ről

en: Gettext Support
hu_HU: Gettext támogatás

en: Give a name to your application and create it
hu_HU: Nevezd el az alkalmazásod, majd hozd létre

en: Go
hu_HU: Indít

en: Go to https://www.dropbox.com/developers/apps/create
hu_HU: Nyisd meg: https://www.dropbox.com/developers/apps/create

en: Google Analytics statistics
hu_HU: Google Analytics statisztikák

en: Graphs
hu_HU: Grafikonok

en: Greek
hu_HU: Görög

en: Grid View
hu_HU: Rács nézet

en: Guest
hu_HU: Vendég

en: Gujarati
hu_HU: Gudzsaráti

en: HTTPQ Active Instance
hu_HU: HTTPQ Aktív Példány

en: Haitian
hu_HU: Haiti

en: Hausa
hu_HU: Hausza

en: Hebrew
hu_HU: Héber

en: Hide the cookie disclaimer message
hu_HU: Sütiismertető üzenet elrejtése

en: Highlight
hu_HU: Kiemelt

en: Hits
hu_HU: Slágerek

en: Home
hu_HU: Kezdőlap

en: Homepage
hu_HU: Weboldal

en: Hostname
hu_HU: Kiszolgálónév

en: Hour
hu_HU: Óra

en: Hungarian
hu_HU: Magyar

en: I Accept
hu_HU: Elfogadom

en: I Love It!
hu_HU: Szeretem!

en: IP Address
hu_HU: IP cím

en: IP Address version mismatch
hu_HU: IP cím verzió nem egyezik

en: IPv4 or IPv6 Addresses
hu_HU: IPv4 vagy IPv6 címek

en: Icecast Streaming Media Server
hu_HU: Icecast Streaming Média Szerver

en: Icelandic
hu_HU: Izlandi

en: Iconv Support
hu_HU: Iconv támogatás

en: If you are installing Ampache for the first time you can ignore this warning and proceed to the installer.
hu_HU: Ha az első alkalommal telepíted az Ampache-t, figyelmen kívül hagyhatod ezt a figyelmeztetést és folytathatod a telepítést.

en: If you believe this is an error please contact an Ampache administrator
hu_HU: Ha úgy hiszed, hiba történt, lépj kapcsolatba egy Ampache adminisztrátorral

en: Image Height
hu_HU: Kép magasság

en: Image Width
hu_HU: Kép szélesség

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import Playlist
hu_HU: Lejátszási lista importálása

en: Importing a Playlist from a File
hu_HU: Lejátszási lista importálása fájlból

en: Importing playlist/s
hu_HU: Lejátszási lista/listák importálása

en: Imports playlists
hu_HU: Lejátszási listák importálása

en: In the form below enter either a local path (i.e. /data/music) or the URL to a remote Ampache installation (i.e http://theotherampache.com)
hu_HU: A lenti űrlapot töltsd ki egy helyi elérési úttal (pl. /data/music) vagy egy távoli Ampache szerver URL-jével (pl. http://theotherampache.com)

en: Inactive Users
hu_HU: Inaktív felhasználók

en: Incorrect username or password
hu_HU: Hibás felhasználónév vagy jelszó

en: Increase Volume
hu_HU: Hangerő növelése

en: Indonesian
hu_HU: Indonéz

en: Infinite Scroll
hu_HU: Végtelenített görgetés

en: Information
hu_HU: Információ

en: Input Charset (%s):
hu_HU: Beviteli karakterkészlet (%s):

en: Insert Ampache Database
hu_HU: Ampache adatbázis beszúrása

en: Insert Database
hu_HU: Adatbázis beszúrása

en: Install Progress
hu_HU: Telepítés folyamata

en: Install a Seafile server as described in the documentation
hu_HU: Telepíts egy Seafile szervert a dokumentációban leírt módon

en: Installation
hu_HU: Telepítés

en: Installation Type
hu_HU: Telepítés típus

en: Installed Ampache version
hu_HU: Telepített Ampache verzió

en: Installed Version
hu_HU: Telepített verzió

en: Instance Name
hu_HU: Példány neve

en: Interface
hu_HU: Interfész

en: Interlingua (International Auxiliary Language Association)
hu_HU: Interlingva (Nemzetközi Segédnyelv Egyesület)

en: Inupiaq
hu_HU: Inupiak

en: Invalid
hu_HU: Érvénytelen

en: Invalid "API key", "secret", or "access token":
hu_HU: Érvénytelen "API key", "secret" vagy "Access token":

en: Invalid "dropbox-path":
hu_HU: Érvénytelen "dropbox-path":

en: Invalid Request
hu_HU: Érvénytelen kérés

en: Invalid configuration settings
hu_HU: Érvénytelen konfigurációs beállítás

en: Invalid e-mail address
hu_HU: Érvénytelen e-mail cím

en: Invalid object selected
hu_HU: Érvénytelen objektum kiválasztva

en: Invalid request
hu_HU: Érvénytelen kérés

en: Irish
hu_HU: Ír

en: It's Insane
hu_HU: Őrületes

en: It's Ok
hu_HU: Elmegy

en: It's Pretty Bad
hu_HU: Elég rossz

en: It's Pretty Good
hu_HU: Egész jó

en: Italian
hu_HU: Olasz

en: Item Count
hu_HU: Elemek száma

en: Item Limit
hu_HU: Elemszám korlát

en: Item Limit (0 = unlimited)
hu_HU: Elemszám korlát (0 = korlátlan)

en: Japanese
hu_HU: Japán

en: Javanese
hu_HU: Jávai

en: Kalaallisut
hu_HU: Grönlandi

en: Kashmiri
hu_HU: Kasmíri

en: Kazakh
hu_HU: Kazah

en: Keep Existing
hu_HU: Létező megtartása

en: Keep latest web player volume
hu_HU: Emlékezzen a web lejátszó utolsó hangerőbeállítására

en: Keeping song: %s
hu_HU: Dal megtartása: %s

en: Kirghiz
hu_HU: Kirgiz

en: Korean
hu_HU: Koreai

en: Kurdish
hu_HU: Kurd

en: Label
hu_HU: Címke

en: Label Edit
hu_HU: Címke szerkesztés

en: Labels
hu_HU: Címkék

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Last Add
hu_HU: Utolsó hozzáadás

en: Last Clean
hu_HU: Utolsó takarítás

en: Last IP
hu_HU: Utolsó IP cím

en: Last Played
hu_HU: Lejátszva

en: Last Seen
hu_HU: Utoljára itt járt:

en: Last Update
hu_HU: Utolsó frissítés

en: Last Updated
hu_HU: Utoljára frissítve

en: Last Verify
hu_HU: Utolsó ellenőrzés

en: Last Visit
hu_HU: Utolsó látogatás

en: Last activity
hu_HU: Utolsó aktivitás

en: Last.FM Password
hu_HU: Last.FM jelszó

en: Last.FM Submit Host
hu_HU: Last.FM Beküldés kiszolgáló

en: Last.FM Submit Port
hu_HU: Last.FM Beküldés port

en: Last.FM Submit URL
hu_HU: Last.FM Beküldés URL

en: Last.FM Username
hu_HU: Last.FM felhasználónév

en: Latest Ampache version
hu_HU: Legfrissebb Ampache verzió

en: Latvian
hu_HU: Lett

en: Leave the artist and album fields blank to read file tags
hu_HU: Hagyd üresen az előadó és album mezőket a fájl tagek felolvasásához

en: Length
hu_HU: Hossz

en: Length (in minutes)
hu_HU: Hossz (percben)

en: Level
hu_HU: Szint

en: Library Name
hu_HU: Könyvtár neve

en: Library item context menu
hu_HU: Könyvtárbejegyzés helyi menü

en: License
hu_HU: Licensz

en: Licensing
hu_HU: Licenszelés

en: Light sidebar by default
hu_HU: Világos oldaldoboz alapbeállításként

en: Limburgish
hu_HU: Limburgi

en: Limit
hu_HU: Korlát

en: Limit direct play to maximum media count
hu_HU: Közvetlen lejátszás korlátozása a max. médiaszámra

en: Limit number of future events
hu_HU: Jövőbeli események számának korlátozása

en: Limit number of past events
hu_HU: Múltbeli események számának korlátozása

en: Links
hu_HU: Linkek

en: Listeners
hu_HU: Hallgatók

en: Listening on
hu_HU: A következő porton hallgat:

en: Listening port, default 8100
hu_HU: Hallgató port, alapbeállítás 8100

en: Listening port, default get an available port automatically
hu_HU: Melyik porton hallgasson, alapbeállításként automatikusan keres egy elérhetőt

en: Lithuanian
hu_HU: Litván

en: Live Stream Edit
hu_HU: Élő stream szerkesztése

en: Load Time:
hu_HU: Betöltési idő:

en: Loaded Catalog
hu_HU: Katalógus betöltve

en: Loading
hu_HU: Betöltés

en: Loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Local Image
hu_HU: Helyi kép

en: Local Network Definition
hu_HU: Helyi Hálózati Definíció

en: Localplay Access
hu_HU: Localplay hozzáférés

en: Localplay Control
hu_HU: Localplay vezérlés

en: Localplay Controller Not Defined
hu_HU: Localplay Vezérlő nincs definiálva

en: Localplay Controllers
hu_HU: Localplay Vezérlők

en: Localplay Disabled
hu_HU: Localplay letiltva

en: Localplay Type
hu_HU: Localplay típusa

en: Localplay has been enabled
hu_HU: Localplay engedélyezve

en: Location
hu_HU: Helyszín

en: Lock Songs
hu_HU: Dalok lezárása

en: Log out
hu_HU: Kilépés

en: Login
hu_HU: Belépés

en: Login failed, API version is too old
hu_HU: A belépés sikertelen, az API verzió túl régi

en: Login failed, timestamp is out of range
hu_HU: A belépés sikertelen, az időbélyeg nincs a tartományon belül

en: Loop
hu_HU: Ismétlés

en: Lost Password
hu_HU: Elfelejtett jelszó

en: Lost password
hu_HU: Elveszett jelszó

en: Luxembourgish
hu_HU: Luxemburgi

en: Lyrics
hu_HU: Dalszöveg

en: MPD Active Instance
hu_HU: MPD Aktív Példány

en: Macedonian
hu_HU: Macedón

en: Mail Admins
hu_HU: Levél adminoknak

en: Mail Everyone
hu_HU: Levél mindenkinek

en: Mail Inactive Users
hu_HU: Levél inaktív felhasználóknak

en: Mail Users
hu_HU: Levél felhasználóknak

en: Mail to
hu_HU: Levél küldése

en: Make Default
hu_HU: Alapértelmezetté tesz

en: Make it ready ..
hu_HU: Elkészít ..

en: Make sure lastfm_api_key is set in your configuration file
hu_HU: Ellenőrizd, hogy a lastfm_api_key be van-e állítva a konfigurációs fájlodban

en: Making directory: %s
hu_HU: Mappa létrehozása: %s

en: Malagasy
hu_HU: Malagaszi

en: Malay
hu_HU: Maláj

en: Malayalam
hu_HU: Malajálam

en: Maltese
hu_HU: Máltai

en: Manage
hu_HU: Kezelés

en: Manage Licenses
hu_HU: Licenszek kezelése

en: Manage Plugins
hu_HU: Pluginek kezelése

en: Manage Shoutbox
hu_HU: Shoutbox kezelése

en: Manager
hu_HU: Menedzser

en: Marathi
hu_HU: Maráthi

en: Mark as Read
hu_HU: Olvasottnak jelöl

en: Mark as Unread
hu_HU: Olvasatlannak jelöl

en: Match
hu_HU: Egyezés

en: Matomo statistics
hu_HU: Matomo statisztikák

en: Max Counter
hu_HU: Max. számláló

en: Max Listeners
hu_HU: Hallgatók max. száma

en: Max Volume
hu_HU: Max. hangerő

en: Maximum Execution Time
hu_HU: Leghosszabb végrehajtási idő

en: Maximum Results
hu_HU: Eredmények max. száma

en: Media Licenses
hu_HU: Média Licenszek

en: Media is currently playing, are you sure you want to close?
hu_HU: Média lejátszása folyamatban, biztosan be akarod zárni?

en: Member Since
hu_HU: Mióta tag:

en: Memory Limit
hu_HU: Memóriakorlát

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Message has been sent
hu_HU: Üzenet elküldve

en: Message's state has been changed
hu_HU: Üzenet állapota megváltozott

en: Messages have been deleted
hu_HU: Üzenetek törölve

en: Metadata
hu_HU: Metaadat

en: Minimalist
hu_HU: Minimalista

en: Minimum Count
hu_HU: Minimum szám

en: Missing Albums
hu_HU: Hiányzó Albumok

en: Missing Artists
hu_HU: Hiányzó Előadó

en: Modules
hu_HU: Modulok

en: Mongolian
hu_HU: Mongol

en: Month
hu_HU: Hónap

en: More
hu_HU: Több

en: More Metadata
hu_HU: További Metaadatok

en: Movie
hu_HU: Film

en: Movies
hu_HU: Filmek

en: Music
hu_HU: Zene

en: Music Clip
hu_HU: Zenei klip

en: Music Clips
hu_HU: Zenei Klippek

en: Music License
hu_HU: Zene Licensz

en: MusicBrainz ID (Artist)
hu_HU: MusicBrainz ID (Előadó)

en: MusicBrainz metadata integration
hu_HU: MusicBrainz metaadatok beépítése

en: Mute
hu_HU: Némít

en: My Broadcast
hu_HU: Műsorszórásom

en: My Last Play
hu_HU: Utolsó Lejátszásom

en: My Rating
hu_HU: Értékelésem

en: My Rating (Album)
hu_HU: Értékelésem (Album)

en: My Rating (Artist)
hu_HU: Értékelésem (Előadó)

en: MySQL 8 host?
hu_HU: MySQL 8 kiszolgáló?

en: MySQL Administrative Password
hu_HU: MySQL Adminisztrátor Jelszó

en: MySQL Administrative Username
hu_HU: MySQL Adminisztrátor Felhasználónév

en: MySQL Hostname
hu_HU: MySQL Kiszolgálónév

en: MySQL Password
hu_HU: MySQL Jelszó

en: MySQL Port (optional)
hu_HU: MySQL Port (nem kötelező)

en: MySQL Username
hu_HU: MySQL Felhasználónév

en: N/A
hu_HU: Nem elérhető

en: NEW: %s
hu_HU: ÚJ: %s

en: Name
hu_HU: Név

en: Name ascending
hu_HU: Név növekvő

en: Name descending
hu_HU: Név csökkenő

en: Name is required
hu_HU: Név szükséges

en: Name of Catalog (optional)
hu_HU: Katalógus neve (nem kötelező)

en: Navajo
hu_HU: Navahó

en: Nepali
hu_HU: Nepáli

en: Never
hu_HU: Soha

en: New Password
hu_HU: Új jelszó

en: New User Added
hu_HU: Új felhasználó hozzáadva

en: New User Registration at %s
hu_HU: Új Felhasználó regisztrálva itt: %s

en: New broadcast
hu_HU: Új műsorszórás

en: New messages
hu_HU: Új üzenetek

en: New shout on your content
hu_HU: Új shout a tartalmadon

en: Newest
hu_HU: Legújabb

en: Newest Albums
hu_HU: Legújabb Albumok

en: Newest Artists
hu_HU: Legújabb Előadók

en: Newest Shouts
hu_HU: Legújabb Shout-ok

en: Next
hu_HU: Következő

en: No
hu_HU: Nem

en: No Album found
hu_HU: Album nem található

en: No Artist found
hu_HU: Előadó nem található

en: No Broadcast found
hu_HU: Műsorszórás nem található

en: No Catalog configured yet. To start streaming your media, you now need to %1$s add a Catalog %2$s
hu_HU: Nincs még Katalógus beállítva. Ahhoz, hogy a médiádat elérd, %1$s létre kell hoznod egy Katalógust %2$s

en: No Catalog found
hu_HU: Katalógus nem található

en: No Problem
hu_HU: Minden rendben

en: No TV show found
hu_HU: TV Sorozat nem található

en: No Update Needed
hu_HU: Frissítés nem szükséges

en: No changes have been made
hu_HU: Nem történt változtatás

en: No channel found
hu_HU: Csatorna nem található

en: No coming events found
hu_HU: Nincsenek közelgő események

en: No default transcoding application found. You may need to install a popular application (FFmpeg, avconv ...) or customize transcoding settings manually after installation.
hu_HU: Nem található transzkódoló alkalmazás. Lehet, hogy telepítened kell egyet (népszerű lehetőségek az FFmpeg, avconv, stb.), vagy kézzel kell módosítanod a transzkódolás beállításait a telepítés végeztével.

en: No democratic found
hu_HU: Demokratikus nem található

en: No disabled Songs found
hu_HU: Nincsenek letiltott Dalok

en: No items
hu_HU: Nincsenek elemek

en: No label found
hu_HU: Címke nem található

en: No licenses found
hu_HU: Licensz nem található

en: No live stream found
hu_HU: Élő stream nem található

en: No lyrics found.
hu_HU: Dalszöveg nem található.

en: No media was updated, did you respect the patterns?
hu_HU: Média nem lett frissítve, megfelelsz a mintáknak?

en: No message found
hu_HU: Üzenet nem található

en: No missing albums found
hu_HU: Hiányzó Albumok nem találhatók

en: No missing artists found
hu_HU: Hiányzó Előadók nem találhatók

en: No past events found
hu_HU: Nincsenek múltbeli események

en: No playlist found
hu_HU: Lejátszási lista nem található

en: No podcast episode found
hu_HU: Podcast Epizód nem található

en: No podcast found
hu_HU: Podcast nem található

en: No recently played items found
hu_HU: Mostanában lejátszott elemek nem találhatók

en: No records found
hu_HU: Bejegyzés nem található

en: No season found
hu_HU: Évad nem található

en: No similar artist found
hu_HU: Hasonló Előadók nem találhatók

en: No smart playlist found
hu_HU: Okos Lejátszási lista nem található

en: No song found
hu_HU: Dal nem található

en: No username or password was specified
hu_HU: Nem volt megadva felhasználónév vagy jelszó

en: No valid songs found in playlist file
hu_HU: Nincs érvényes dal a lejátszásilista-fájlban

en: No video found
hu_HU: Videó nem található

en: None
hu_HU: Nincs

en: North Ndebele
hu_HU: Észak-Ndebele

en: Northern Sami
hu_HU: Északi Számi

en: Norwegian
hu_HU: Norvég

en: Norwegian Bokmal
hu_HU: Norvég Bokmal

en: Norwegian Nynorsk
hu_HU: Norvég Nynorsk

en: Not Enough Data
hu_HU: Nincs elég adat

en: Not renaming...
hu_HU: Nem lesz átnevezve...

en: Now Playing
hu_HU: Most Lejátszott

en: Now Playing filtered per user
hu_HU: Most Lejátszott szűrése felhasználónként

en: OLD: "%s" has invalid chars
hu_HU: RÉGI: "%s" érvénytelen karaktereket tartalmaz

en: OMDb metadata integration
hu_HU: OMDb metaadatok beépítése

en: Object
hu_HU: Tárgy

en: Object Type
hu_HU: Objektum típusa

en: Occitan
hu_HU: Okszitán

en: Off
hu_HU: Ki

en: Off the Charts!
hu_HU: Nincs rá szó!

en: Offset Limit
hu_HU: Eltolás korlát

en: On
hu_HU: Be

en: Once you have ensured that the above requirements are met please fill out the information below. You will only be asked for the required config values. If you would like to make changes to your Ampache install at a later date simply edit %s
hu_HU: Miután meggyőződtél róla, hogy a fenti feltételek adottak, töltsd ki lent a szükséges információkat. Csak a szükséges config értékeket kell megadnod. Ha később módosítani szeretnél az Ampache telepítésen, a %s szerkesztésével teheted meg

en: Online
hu_HU: Onlájn

en: Only add unique items to playlists
hu_HU: Csak egyedi elemek felvétele a lejátszási listára

en: Only essential features are enabled to simply stream your music from the Web Interface.
hu_HU: Csak a legszükségesebb funkciók elérhetőek, egyszerű streameléshez a webfelületről.

en: Open Basedir
hu_HU: Kezdőmappa megnyitása

en: Optimize Ampache for your use case. The installer will enable/disable features automatically.
hu_HU: Ampache optimizálása a használati szokásaidnak megfelelően. A telepítő automatikusan engedélyez/letilt egyes funkciókat.

en: Optimizes database tables
hu_HU: Adatbázistáblák optimizálása

en: Optimizing database tables
hu_HU: Adatbázistáblák optimizálása

en: Options
hu_HU: Lehetőségek

en: Oracle MySQL FAQ
hu_HU: Oracle MySQL GYIK

en: Original Name
hu_HU: Eredeti név

en: Original Year
hu_HU: Megjelenés éve

en: Original: For the Love of Music
hu_HU: Eredeti: A Zene Szeretetéért

en: Oriya
hu_HU: Orija

en: Ossetian
hu_HU: Oszét

en: Other Options
hu_HU: Egyéb lehetőségek

en: Override Execution Time
hu_HU: Végrehajtási idő felülírása

en: Overwrite if Database Already Exists
hu_HU: Felülírás, ha az adatbázis létezik

en: Overwrite tags of sub albums and sub songs
hu_HU: Hozzátartozó Albumok és Dalok címkéinek felülírása

en: Overwrite tags of sub episodes
hu_HU: Hozzátartozó Epizódok címkéinek felülírása

en: Overwrite tags of sub songs
hu_HU: Hozzátartozó dalok címkéinek felülírása

en: Owner
hu_HU: Tulajdonos

en: PHP GD extension
hu_HU: PHP GD kiterjesztés

en: PHP JSON extension
hu_HU: PHP JSON kiterjesztés

en: PHP PDO extension
hu_HU: PHP PDO kiterjesztés

en: PHP Settings
hu_HU: PHP beállítások

en: PHP SimpleXML extension
hu_HU: PHP SimpleXML kiterjesztés

en: PHP cURL extension
hu_HU: PHP cURL kiterjesztés

en: PHP execution time override
hu_HU: PHP végrehajtási idő korlát

en: PHP hash extension
hu_HU: PHP hash kiterjesztés

en: PHP iconv extension
hu_HU: PHP iconv kiterjesztés

en: PHP integer size
hu_HU: PHP Integer méret

en: PHP intl extension
hu_HU: PHP intl kiterjesztés

en: PHP max upload size
hu_HU: PHP max. feltöltés méret

en: PHP memory limit override
hu_HU: PHP memóriakorlát felülírás

en: PHP session extension
hu_HU: PHP session kiterjesztés

en: PHP version
hu_HU: PHP verzió

en: PHP zlib extension
hu_HU: PHP zlib kiterjesztés

en: Page
hu_HU: Oldal

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Panjabi
hu_HU: Pandzsábi

en: Pashto
hu_HU: Pastu

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Passwords do not match
hu_HU: A jelszavak nem egyeznek

en: Past Events
hu_HU: Múltbeli események

en: Path
hu_HU: Elérési út

en: Path was not specified
hu_HU: Elérési út nem lett megadva

en: Pause
hu_HU: Szünet

en: Paused
hu_HU: Szüneteltetve

en: PayPal - The safer, easier way to pay online!
hu_HU: PayPal - Biztonságos, egyszerű módja az online fizetésnek!

en: PayPal donation button on user page
hu_HU: PayPal támogatás gomb a felhasználó oldalán

en: Persian
hu_HU: Perzsa

en: Persistent
hu_HU: Állandó

en: Personal
hu_HU: Személyes

en: Personal Video
hu_HU: Személyes videó

en: Personal Videos
hu_HU: Személyes videók

en: Personal favorites on homepage
hu_HU: Személyes kedvencek a kezdőlapon

en: Personal favorites on the homepage
hu_HU: Személyes kedvencek a kezdőlapon

en: Piwik statistics
hu_HU: Piwik statisztikák

en: Place
hu_HU: Hely

en: Place Formed
hu_HU: Alakulás helye

en: Play
hu_HU: Lejátszás

en: Play All
hu_HU: Összes lejátszása

en: Play All Last
hu_HU: Összes lejátszása a végén

en: Play Democratic Playlist
hu_HU: Demokratikus Lejátszási lista lejátszása

en: Play Last
hu_HU: Lejátszás utolsónak

en: Play Random Selection
hu_HU: Véletlenszerűen kiválasztottak lejátszása

en: Play last
hu_HU: Lejátszás utolsónak

en: Play live stream
hu_HU: Élő stream lejátszása

en: Play next
hu_HU: Lejátszás következőnek

en: Playback Type
hu_HU: Lejátszás típusa

en: Played
hu_HU: Lejátszva

en: Played by Me
hu_HU: Általam lejátszva

en: Played by Me (Album)
hu_HU: Általam lejátszva (Album)

en: Played by Me (Artist)
hu_HU: Általam lejátszva (Előadó)

en: Played/Skipped ratio
hu_HU: Lejátszás / Átugrás aránya

en: Players
hu_HU: Lejátszók

en: Playing from base playlist
hu_HU: Lejátszás az alap Lejátszási listáról

en: Playlist
hu_HU: Lejátszási lista

en: Playlist Edit
hu_HU: Lejátszási lista szerkesztés

en: Playlist Items
hu_HU: Lejátszásilista-elemek

en: Playlist Method
hu_HU: Lejátszási lista mód

en: Playlist Name
hu_HU: Lejátszási lista neve

en: Playlist Type
hu_HU: Lejátszási lista típusa

en: Playlist created
hu_HU: Lejátszási lista létrehozva

en: Playlist created "%s"
hu_HU: "%s" lejátszási lista létrehozva

en: Playlists
hu_HU: Lejátszási listák

en: Please check your image is within the minimum %1$s and maximum %2$s dimensions
hu_HU: Kérlek, ellenőrizd a kép minimális %1$s és maximális %2$s méretét

en: Please download Composer from http://getcomposer.org, and install it (e.g: mv composer.phar /usr/local/bin/composer). Then run `composer install --prefer-source --no-interaction` on the Ampache directory.
hu_HU: Kérjük, töltsd le a Composer-t innen: http://getcomposer.org, és telepítsd (pl.: mv composer.phar /usr/local/bin/composer). Ezután futtasd a `composer install --prefer-source --no-interaction` parancsot az Ampache mappában.

en: Please enter a Catalog name
hu_HU: Kérlek, adj meg egy Katalógus nevet

en: Please fill in your city
hu_HU: Kérjük, add meg a várost

en: Please fill in your full name (first name, last name)
hu_HU: Kérjük, add meg a teljes neved (keresztnév, vezetéknév)

en: Please fill in your state
hu_HU: Kérjük, add meg az államot

en: Please fill in your website
hu_HU: Kérjük, add meg a weboldalad

en: Please keep this e-mail for your records. Your account information is as follows:
hu_HU: Kérjük, tartsd meg ezt az e-mailt. Információk a fiókodról:

en: Please select a Catalog type
hu_HU: Kérlek, válassz ki egy Katalógus típust

en: Please visit the wiki for help
hu_HU: Kérjük, segítségért látogasd meg a wikit

en: Please wait for an administrator to activate your account
hu_HU: Kérjük, várd meg, hogy egy adminisztrátor aktiválja a fiókod

en: Podcast Edit
hu_HU: Podcast szerkesztés

en: Podcast Episode Edit
hu_HU: Podcast Epizód szerkesztés

en: Podcast Episode has been deleted
hu_HU: Podcast Epizód törölve

en: Podcast Episodes
hu_HU: Podcast epizódok

en: Podcast Feed URL
hu_HU: Podcast hírfolyam URL

en: Podcast has been deleted
hu_HU: Podcast törölve

en: Podcasts
hu_HU: Podcastok

en: Polish
hu_HU: Lengyel

en: Popular
hu_HU: Népszerű

en: Popular Threshold
hu_HU: Népszerűségi küszöb

en: Portuguese
hu_HU: Portugál

en: Post Shout
hu_HU: Shout küldése

en: Post shout
hu_HU: Shout küldése

en: Post to Shoutbox
hu_HU: Küldés Shoutbox-ba

en: Post-upload script (current directory = upload target directory)
hu_HU: Feltöltés utáni szkript (aktuális mappa = a feltöltés célmappája)

en: Preference
hu_HU: Beállítás

en: Preferences
hu_HU: Beállítások

en: Prev
hu_HU: Előző

en: Prevent Preset Override
hu_HU: Előre beállított felülírásának megakadályozása

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Primary
hu_HU: Elsődleges

en: Private
hu_HU: Saját

en: Private Message
hu_HU: Személyes üzenet

en: Private Messages
hu_HU: Személyes üzenetek

en: Public
hu_HU: Nyilvános

en: Public URL
hu_HU: Nyilvános URL

en: Publication Date
hu_HU: Publikálás dátuma

en: Purpose
hu_HU: Cél

en: Quechua
hu_HU: Kecsua

en: Queries:
hu_HU: Lekérdezések:

en: RSS Feed
hu_HU: RSS Hírfolyam

en: RSS Feed URL
hu_HU: RSS Hírfolyam URL

en: RSS Feed max items
hu_HU: RSS Hírfolyam elemek max. száma

en: RSS View
hu_HU: RSS megjelenítés

en: Radio
hu_HU: Rádió

en: Radio Station created
hu_HU: Rádióállomás létrejött

en: Radio Stations
hu_HU: Rádióállomások

en: Raeto-Romance
hu_HU: Rétoromán

en: Random
hu_HU: Véletlenszerű

en: Random All to Temporary Playlist
hu_HU: Összes átmeneti lejátszási listára véletlenszerűen

en: Random Play
hu_HU: Véletlenszerű lejátszás

en: Random album
hu_HU: Véletlenszerű Album

en: Random artist
hu_HU: Véletlenszerű Előadó

en: Random playlist
hu_HU: Véletlenszerű Lejátszási lista

en: Random song
hu_HU: Véletlenszerű Dal

en: Random to Temporary Playlist
hu_HU: Átmeneti lejátszási listára véletlenszerűen

en: Random to temporary playlist
hu_HU: Átmeneti lejátszási listára véletlenszerűen

en: Rate Limit
hu_HU: Ráta korlát

en: Rated
hu_HU: Értékelt

en: Rating
hu_HU: Értékelés

en: Rating (Artist)
hu_HU: Értékelés (Előadó)

en: Rating (Average)
hu_HU: Értékelés (Átlag)

en: Raw results:
hu_HU: Nyers eredmények:

en: Re-tag
hu_HU: Újracímkéz

en: Read
hu_HU: Olvasás

en: Read/Write
hu_HU: Olvasás/Írás

en: Reading
hu_HU: Olvasás

en: Reading Catalog: "%s"
hu_HU: "%s" Katalógus olvasása

en: Reading File: "%s"
hu_HU: Fájl olvasása: "%s"

en: Reading: %s
hu_HU: Olvasás: %s

en: Received Invalid Handshake
hu_HU: Érvénytelen Handshake érkezett

en: Received an empty UPnP request
hu_HU: Üres UPnP kérés érkezett

en: Recent
hu_HU: Mostanában

en: Recently Played
hu_HU: Nemrég Lejátszott

en: Recently added
hu_HU: Nemrég hozzáadott

en: Recently updated
hu_HU: Nemrég frissített

en: Recheck Config
hu_HU: Config újraellenőrzése

en: Recipient
hu_HU: Címzett

en: Recommended settings when using Ampache as a frontend for a music community.
hu_HU: Ajánlott beállítások, amikor az Ampache-t egy zenei közösség használja.

en: Refer to the wiki for TV Shows and Movies
hu_HU: Nézd meg a wikit TV Sorozatokhoz és Filmekhez

en: Refresh
hu_HU: Frissítés

en: Register
hu_HU: Regisztráció

en: Registration
hu_HU: Regisztráció

en: Registration Date
hu_HU: Regisztráció dátuma

en: Registration Validation
hu_HU: Regisztráció érvényessége

en: Release Date
hu_HU: Kiadás dátuma

en: Release Group MusicBrainzID
hu_HU: Kiadó Csoport MusicBrainzID

en: Release Type
hu_HU: Kiadás típusa

en: Reload this page automatically
hu_HU: Oldal automatikus újratöltése

en: Remember Me
hu_HU: Emlékezz rám

en: Remote Catalog Updated
hu_HU: Távoli Katalógus frissítve

en: Remote Catalog type was selected, but the path is not a URL
hu_HU: Távoli Katalógus típus került kiválasztásra, de az elérési út nem URL

en: Remove
hu_HU: Eltávolít

en: Remove Duplicates
hu_HU: Duplikátumok eltávolítása

en: Remove Vote
hu_HU: Szavazat eltávolítása

en: Removing File: "%s"
hu_HU: Fájl eltávolítása: "%s"

en: Removing song "%s"
hu_HU: "%s" Dal eltávolítása

en: Removing song: %s
hu_HU: Dal eltávolítása: %s

en: Rename File (Y/N):
hu_HU: Fájl átnevezése (Y=igen, N=nem):

en: Rename uploaded file according to catalog pattern
hu_HU: Feltöltött fájl átnevezése a Katalógus mintának megfelelően

en: Reorder
hu_HU: Felvevő

en: Repeat
hu_HU: Ismétlés

en: Repeat Off
hu_HU: Ismétlés ki

en: ReplayGain Album Gain
hu_HU: ReplayGain Album erősítés

en: ReplayGain Track Gain
hu_HU: ReplayGain Szám erősítés

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: Required fields
hu_HU: Kötelező mezők

en: Requirements
hu_HU: Követelmények

en: Reset Art
hu_HU: Borító visszaállítása

en: Resolution
hu_HU: Felbontás

en: Restore Screen
hu_HU: Képernyő visszaállítása

en: Return to Login Page
hu_HU: Vissza a belépés oldalra

en: Return to main page
hu_HU: Vissza a főoldalra

en: Romanian
hu_HU: Román

en: Rules
hu_HU: Szabályok

en: Running
hu_HU: Folyamatban

en: Running Beets Update
hu_HU: Beets frissítés futtatása

en: Running Dropbox Remote Update
hu_HU: Dropbox távoli frissítés futtatása

en: Running Remote Update
hu_HU: Távoli frissítés futtatása

en: Running Seafile Remote Update
hu_HU: Seafile távoli frissítés futtatása

en: Running SoundCloud Remote Update
hu_HU: SoundCloud távoli frissítés futtatása

en: Running Subsonic Remote Update
hu_HU: Subsonic távoli frissítés futtatása

en: Running in Debug Mode. Use -x to execute
hu_HU: Futtatás Debug Módban. Használj -x-et a végrehajtáshoz

en: Running in Test Mode. Use -x to execute
hu_HU: Futtatás Teszt Módban. Használj -x-et a végrehajtáshoz

en: Running in Write Mode. Make sure you've tested first!
hu_HU: Futtatás Írás Módban. Ellenőrizd, hogy először letesztelted!

en: Russian
hu_HU: Orosz

en: Samoan
hu_HU: Szamoai

en: Sanskrit
hu_HU: Szanszkrit

en: Sardinian
hu_HU: Szardíniai

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save Catalog Settings
hu_HU: Katalógusbeállítások mentése

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: Save Track Order
hu_HU: Számsorrend mentése

en: Save as Smart Playlist
hu_HU: Mentés Okos Lejátszási listaként

en: Scottish Gaelic
hu_HU: Skót-gael

en: Scrobble songs you play to your Last.FM account
hu_HU: Lejátszott dalok továbbítása a Last.FM fiókodba

en: Scrobble songs you play to your Libre.FM Account
hu_HU: Lejátszott dalok továbbítása a Libre.FM fiókodba

en: Scrobble songs you play to your ListenBrainz Account
hu_HU: Lejátszott dalok továbbítása a ListenBrainz fiókodba

en: Seafile Password
hu_HU: Seafile jelszó

en: Seafile Username/Email
hu_HU: Seafile felhasználónév/email cím

en: Seafile password is required
hu_HU: Seafile jelszó szükséges

en: Seafile server URL is required
hu_HU: Seafile szerver URL szükséges

en: Seafile server library name is required
hu_HU: Seafile szerver könyvtárnév szükséges

en: Seafile username is required
hu_HU: Seafile felhasználónév szükséges

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search Ampache
hu_HU: Ampache keresése

en: Search Limit
hu_HU: Keresési korlát

en: Search Type
hu_HU: Keresés típusa

en: Search on DuckDuckGo ...
hu_HU: Keresés a DuckDuckGo-n ...

en: Search on Google ...
hu_HU: Keresés a Google-ön ...

en: Search on Last.fm ...
hu_HU: Keresés a Last.fm-en ...

en: Search on Wikipedia ...
hu_HU: Keresés a Wikipedián ...

en: Searched
hu_HU: Átnézve

en: Season
hu_HU: Évad

en: Season Edit
hu_HU: Évad szerkesztés

en: Seasons
hu_HU: Évadok

en: See wiki page
hu_HU: Lásd a wiki oldalt

en: Select
hu_HU: Kiválaszt

en: Select 'Dropbox API app'
hu_HU: Válaszd ki a következőt: 'Dropbox API app'

en: Select 'Full Dropbox'
hu_HU: Válaszd ki a következőt: 'Full Dropbox'

en: Select New Art
hu_HU: Új Borító kiválasztása

en: Select each backend to enable. Depending on the backend, you may need to perform additional configuration.
hu_HU: Válaszd ki, mely szerver oldali megvalósításokat engedélyezed. A választásodtól függően lehet, hogy további beállításokat kell majd eszközölnöd.

en: Self
hu_HU: Önmaga

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Send E-mail
hu_HU: E-mail küldése

en: Send and Clear on Add
hu_HU: Küldés és eltüntetés hozzáadáskor

en: Send e-mail
hu_HU: E-mail küldése

en: Send on Add
hu_HU: Küldés hozzáadáskor

en: Send private message
hu_HU: Személyes üzenet küldése

en: Sender
hu_HU: Küldő

en: Sent by
hu_HU: Küldte

en: Serbian
hu_HU: Szerb

en: Server
hu_HU: Szerver

en: Server Config
hu_HU: Szerver Config

en: Server URI
hu_HU: Szerver URI

en: Server preferences updated successfully
hu_HU: Szerverbeállítások sikeresen frissítve

en: Session Expired
hu_HU: A munkamenet lejárt

en: Set Database Charset
hu_HU: Adatbázis karakterkészlet beállítása

en: Setting
hu_HU: Beállítások

en: Setting Catalog name
hu_HU: Katalógusnév beállítása

en: Setting Catalog type
hu_HU: Katalógustípus beállítása

en: Setting Various Artists name to:
hu_HU: Különböző Előadók megnevezés beállítása:

en: Settings for Catalog: %s
hu_HU: %s Katalógus beállításai

en: Share
hu_HU: Megosztás

en: Share Edit
hu_HU: Megosztás szerkesztés

en: Share Now Playing information
hu_HU: Most Lejátszott információ megosztása

en: Share Recently Played information
hu_HU: Nemrég Lejátszott információ megosztása

en: Share Recently Played information - Allow access to streaming agent
hu_HU: Nemrég Lejátszott információ megosztása - Hozzáférés engedélyezése a streaming ügynökhöz

en: Share Recently Played information - Allow access to streaming date/time
hu_HU: Nemrég Lejátszott információ megosztása - Hozzáférés engedélyezése a Streaming dátum/időhöz

en: Share created
hu_HU: Létrehozott megosztása

en: Share has been deleted
hu_HU: Megosztás törölve

en: Share links default expiration days (0=never)
hu_HU: Megosztási linkek alapbeállított lejárata napokban (0=soha)

en: Shared by
hu_HU: Megosztotta

en: Shares
hu_HU: Megosztások

en: Shoutbox Records
hu_HU: Shoutbox Bejegyzések

en: Shoutbox on homepage
hu_HU: Shoutbox a kezdőlapon

en: Shoutbox on homepage max items
hu_HU: Kezdőlapi Shoutbox elemeinek max. száma

en: Shoutbox post has been deleted
hu_HU: Shoutbox bejegyzés törölve

en: Shoutbox post has been updated
hu_HU: Shoutbox bejegyzés frissítve

en: Show # played
hu_HU: Lejátszott # mutatása

en: Show # skipped
hu_HU: Kihagyott # mutatása

en: Show ACL(s)
hu_HU: ACL(ek) mutatása

en: Show Album
hu_HU: Album mutatása

en: Show Albums
hu_HU: Albumok mutatása

en: Show Albums of the Moment
hu_HU: Aktuális Albumok mutatása

en: Show All
hu_HU: Összes mutatása

en: Show Catalogs
hu_HU: Katalógusok mutatása

en: Show Disabled Songs
hu_HU: Letiltott Dalok mutatása

en: Show Instances
hu_HU: Példányok mutatása

en: Show Localplay Instances
hu_HU: Localplay példányok mutatása

en: Show Lyrics
hu_HU: Dalszöveg mutatása

en: Show Now Playing
hu_HU: Most Lejátszott mutatása

en: Show Playlist
hu_HU: Lejátszási listák mutatása

en: Show Recently Played
hu_HU: Nemrég Lejátszott mutatása

en: Show Unique
hu_HU: Különbözők mutatása

en: Show Videos of the Moment
hu_HU: Aktuális Videók mutatása

en: Show current song in Web player page title
hu_HU: Jelenlegi Dal mutatása a Web Lejátszó oldal címében

en: Show donate button in footer
hu_HU: Támogatás gomb megjelenítése a láblécben

en: Show filter box on browse
hu_HU: Szűrő doboz mutatása böngészéskor

en: Show large
hu_HU: Mutatás nagyban

en: Show more
hu_HU: Több mutatása

en: Show user's location with Google Maps
hu_HU: Felhasználó helyzetének megjelenítése Google Maps-en

en: Show/Hide Player
hu_HU: Lejátszó megjelenítése/elrejtése

en: Show/Hide Playlist
hu_HU: Lejátszási lista megjelenítése/elrejtése

en: Show/Hide column [column_index] when browsing [object_type] objects
hu_HU: [column_index] oszlop mutatása/elrejtése [object_type] objektumok böngészésekor

en: Shuffle
hu_HU: Összekeverés

en: Shuffle Off
hu_HU: Összekeverés ki

en: Sichuan Yi
hu_HU: Szecsuán Yi

en: Similar Artists
hu_HU: Hasonló Előadók

en: Similar Songs
hu_HU: Hasonló Dalok

en: Simple M3U
hu_HU: Egyszerű M3U

en: Sindhi
hu_HU: Szindhi

en: Sinhala
hu_HU: Szinhala

en: Size
hu_HU: Méret

en: Size Limit
hu_HU: Méretkorlát

en: Size comparison failed. Not deleting "%s"
hu_HU: A méretek összehasonlítása nem sikerült. "%s" nem lesz törölve

en: Size comparison failed. Not deleting: %s
hu_HU: A méretellenőrzés nem sikerült. Nem lesz törölve: %s

en: Skip
hu_HU: Átugrás

en: Skipping existing song: %s
hu_HU: Létező Dal átugrása: %s

en: Slideshow
hu_HU: Diavetítés

en: Slovak
hu_HU: Szlovák

en: Slovenian
hu_HU: Szlovén

en: Smart Playlist
hu_HU: Okos Lejátszási lista

en: Smart Playlist Edit
hu_HU: Okos Lejátszási lista szerkesztés

en: Smart Playlists
hu_HU: Okos Lejátszási listák

en: Smartlists
hu_HU: Okos listák

en: Somali
hu_HU: Szomáli

en: Song
hu_HU: Dal

en: Song Edit
hu_HU: Dal szerkesztés

en: Song Information
hu_HU: Dal információ

en: Song Language
hu_HU: Dal nyelve

en: Song MBID
hu_HU: Dal MBID

en: Song Title
hu_HU: Dal cím

en: Song has been deleted
hu_HU: Dal törölve

en: Song has been enabled | Songs have been enabled
hu_HU[0]: A Dal engedélyezve
hu_HU[1]: A Dalok engedélyezve

en: Song preview from 7digital
hu_HU: Dal előnézet a 7digital-tól

en: Song up to date: "%s"
hu_HU: A Dal naprakész: "%s"

en: Song up to date: %s
hu_HU: Dal naprakész: %s

en: Songs
hu_HU: Dalok

en: Sort Tracks by Artist, Album, Song
hu_HU: Számok rendezése Előadó, Album, Dal szerint

en: Source: %s
hu_HU: Forrás: %s

en: South Ndebele
hu_HU: Dél-Ndebele

en: Southern Sotho
hu_HU: Dél-Sotho

en: Spanish
hu_HU: Spanyol

en: Specified path is inside an existing catalog
hu_HU: A megadott elérési út egy már létező Katalógusban van

en: Spotify Album Filters
hu_HU: Spotify Album szűrők

en: Start
hu_HU: Kezdet

en: Start Address
hu_HU: Kezdő cím

en: Start Channel
hu_HU: Csatorna indítása

en: Start Configuration
hu_HU: Konfiguráció indítása

en: Start Date
hu_HU: Kezdő dátum

en: Start adding new media
hu_HU: Új média hozzáadásának indítása

en: Start cleaning orphaned media entries
hu_HU: Az árva médiabejegyzések takarításának indítása

en: Start searching new media art
hu_HU: Új médiaborító keresésének indítása

en: Start verifying media related to Catalog entries
hu_HU: A Katalógusbejegyzésekhez tartozó média ellenőrzésének indítása

en: Started
hu_HU: Elindult

en: Starting Album Art Dump
hu_HU: Albumborító lerakat létrehozása

en: Starting Art Search
hu_HU: Borító keresése indul

en: Starting Catalog operations...
hu_HU: Katalógusműveletek indítása...

en: Starting Catalog: %s
hu_HU: Katalógus elkezdése: %s

en: Starting Channel...
hu_HU: Csatorna indítása

en: Starting New Media Search
hu_HU: Új média keresésének indítása

en: Starting New Media Search on "%s" Catalog
hu_HU: Új média keresésének indítása a "%s" Katalógusban

en: Starting Update from Tags
hu_HU: Frissítés címkékből indul

en: Starting broadcasts...
hu_HU: Műsorszórás indítása...

en: Starts With
hu_HU: A kezdete

en: State
hu_HU: Állam

en: Statistical Graphs
hu_HU: Statisztikai grafikonok

en: Statistics
hu_HU: Statisztikák

en: Statistics Day Threshold
hu_HU: Statisztikák napi küszöb

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Step 1 - Create the Ampache database
hu_HU: 1. Lépés - Ampache adatbázis létrehozása

en: Step 2 - Create configuration files (ampache.cfg.php ...)
hu_HU: 2. Lépés - Konfigurációs fájlok létrehozása (ampache.cfg.php ...)

en: Step 3 - Set up the initial account
hu_HU: 3. Lépés - Felhasználói fiók beállítása

en: Stick this comment
hu_HU: Megjegyzés kiragasztása

en: Sticky
hu_HU: Kiragasztott

en: Stop
hu_HU: Leállít

en: Stop Channel
hu_HU: Csatorna leállítása

en: Stopped
hu_HU: Leállt

en: Stream Access
hu_HU: Stream Hozzáférés

en: Stream Source
hu_HU: Stream forrás

en: Stream Type
hu_HU: Stream típus

en: Stream control bandwidth history (days)
hu_HU: Stream sávszélesség szabályzás története (nap)

en: Stream control hits history (days)
hu_HU: Stream találatok szabályzás története (nap)

en: Stream control maximal bandwidth (month)
hu_HU: Stream maximális sávszélesség szabályzása (hónap)

en: Stream control maximal hits
hu_HU: Stream maximális találatok szabályzása

en: Stream control maximal time (minutes)
hu_HU: Stream maximális idő szabályzása (perc)

en: Stream control time history (days)
hu_HU: Stream idő szabályzás története (nap)

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Subject is required
hu_HU: Tárgy szükséges

en: Submit
hu_HU: Küldés

en: Subscribe
hu_HU: Feliratkozás

en: Subscribe to Podcast
hu_HU: Feliratkozás a Podcast-re

en: Subscribed to the Podcast
hu_HU: Feliratkozva a Podcast-re

en: Subtitle
hu_HU: Felirat

en: Succeeded
hu_HU: Sikeres

en: Successfully imported playlist with %d song. | Successfully imported playlist with %d songs.
hu_HU[0]: Lejátszási lista sikeresen importálva %d dallal.
hu_HU[1]: Lejátszási lista sikeresen importálva %d dallal.

en: Summary
hu_HU: Összefoglaló

en: Sundanese
hu_HU: Szundanéz

en: Swahili
hu_HU: Szuahéli

en: Swati
hu_HU: Sziszuati

en: Swedish
hu_HU: Svéd

en: Sync
hu_HU: Szinkronizál

en: System
hu_HU: Rendszer

en: TMDb metadata integration
hu_HU: TMDb metaadatok beépítése

en: TV Season has been deleted
hu_HU: Évad törölve

en: TV Show
hu_HU: TV Sorozat

en: TV Show Edit
hu_HU: TV Sorozat szerkesztés

en: TV Show Season
hu_HU: TV Sorozat évad

en: TV Show has been deleted
hu_HU: TV Sorozat törölve

en: TV Shows
hu_HU: TV Sorozatok

en: TVDb metadata integration
hu_HU: TVDb metaadatok beépítése

en: Table engine
hu_HU: Tábla motor

en: Tahitian
hu_HU: Tahiti

en: Tajik
hu_HU: Tádzsik

en: Target Catalog is required
hu_HU: Cél Katalógus szükséges

en: Target charset
hu_HU: Cél karakterkészlet

en: Target collation
hu_HU: Cél betűrend

en: Target folder
hu_HU: Cél mappa

en: Tatar
hu_HU: Tatár

en: Template Configuration
hu_HU: Sablon konfiguráció

en: Temporarily deactivates PHP memory limit
hu_HU: A PHP memórialimit átmeneti kikapcsolása

en: Temporarily deactivating PHP memory limit
hu_HU: PHP memórialimit átmenetileg kikapcsolva

en: Temporary direct link
hu_HU: Átmeneti közvetlen link

en: Testing basic translation, the two strings below should look the same
hu_HU: Alapvető fordítás tesztelése, a két lenti szövegnek meg kell egyeznie

en: Thank you for registering
hu_HU: Köszönjük, hogy regisztráltál

en: That Username already exists
hu_HU: A Felhasználónév már létezik

en: The Album and all files will be deleted
hu_HU: Az Album és minden fájl törölve lesz

en: The Album has been deleted
hu_HU: Az Album törölve

en: The Ampache database username or password is missing
hu_HU: Az Ampache adatbázis felhasználónév és jelszó hiányzik

en: The Artist and all files will be deleted
hu_HU: Az Előadó és minden fájl törölve lesz

en: The Artist has been deleted
hu_HU: Az Előadó törölve

en: The Catalog art search has started
hu_HU: A Katalógusborító keresés elkezdődött

en: The Catalog cleaning process has started
hu_HU: A Katalógus takarítása elkezdődött

en: The Catalog creation process has started
hu_HU: A Katalógus létrehozása elkezdődött

en: The Catalog has been deleted
hu_HU: A Katalógus törölve

en: The Catalog has been updated
hu_HU: A Katalógus frissítve

en: The Channel has been created
hu_HU: A Csatorna létrehozva

en: The Channel has been deleted
hu_HU: A Csatorna törölve

en: The Label cannot be found
hu_HU: A Címke nem található

en: The Label has been added
hu_HU: A Címke hozzáadva

en: The Label has been deleted
hu_HU: A Címke törölve

en: The License has been deleted
hu_HU: A Licensz törölve

en: The License has been updated
hu_HU: A Licensz frissítve

en: The Message will be deleted
hu_HU: Az üzenet törölve lesz

en: The Module has been disabled
hu_HU: A Modul kikapcsolva

en: The Module has been enabled
hu_HU: A Modul engedélyezve

en: The Playlist could not be imported
hu_HU: A Lejátszási lista importálása nem lehetséges

en: The Playlist has been deleted
hu_HU: A Lejátszási lista törölve

en: The Plugin has been disabled
hu_HU: A Plugin letiltva

en: The Plugin has been enabled
hu_HU: Plugin engedélyezve

en: The Plugin has been upgraded
hu_HU: A Plugin frissítve

en: The Podcast Episode will be deleted
hu_HU: A Podcast Epizód törölve lesz

en: The Podcast will be removed from the database
hu_HU: A Podcast törölve lesz az adatbázisból

en: The Share will be deleted and no longer accessible to others
hu_HU: A megosztás törölve lesz, és mások nem érhetik el

en: The Song will be deleted
hu_HU: A Dal törölve lesz

en: The TV Show and its files will be deleted
hu_HU: A TV Sorozat és a fájljai törölve lesznek

en: The Video will be deleted
hu_HU: A Videó törölve lesz

en: The default is tuned towards Seafile's default rate limit settings.
hu_HU: Az alapértelmezés a Seafile hívássűrűség korlátozásainak megfelelően került beállításra.

en: The entire TV Season will be deleted
hu_HU: Az egész Évad törölve lesz

en: The file couldn't be read. Does it exist? %s
hu_HU: A fájl nem olvasható. Létezik egyáltalán? %s

en: The folder couldn't be read. Does it exist? %s
hu_HU: A mappa nem olvasható. Létezik egyáltalán? %s

en: The following error has occurred, you will be automatically redirected in 10 seconds.
hu_HU: A következő hiba történt, 10 másodpercen belül automatikusan át leszel irányítva

en: The following updates need to be performed:
hu_HU: A következő frissítéseket kell végrehajtani:

en: The last cron was completed
hu_HU: A legutolsó cron folyamat befejeződött

en: The new User was not created
hu_HU: Az új Felhasználó nem jött létre

en: The next song failed to start
hu_HU: A következő Dal indítása sikertelen

en: The next song has started
hu_HU: A következő Dal elindult

en: The password has been set to: %s
hu_HU: A jelszó be lett állítva erre: %s

en: The sort_pattern has left over variables. %s
hu_HU: A sort_pattern-ből  kimaradtak változók. %s

en: The subdirectory update has started
hu_HU: Az almappa frissítése elkezdődött

en: The switches [-m|-o] can only be used, if one of the other switches [-c|-v|-a|-g] is used
hu_HU: A [-m|-o] kapcsolók csak akkor használhatóak, ha a [-c|-v|-a|-g] kapcsolók közül valamelyiket is használod

en: The table below explains the cookies we use and why
hu_HU: A lenti táblázat elmagyarázza, milyen sütiket használunk és miért

en: The validation key used isn't correct
hu_HU: A használt ellenőrzőkulcs nem megfelelő

en: TheAudioDb metadata integration
hu_HU: TheAudioDb metaadatok beépítése

en: Theme
hu_HU: Téma

en: Theme color
hu_HU: Témaszín

en: There Was a Problem
hu_HU: Probléma adódott

en: There was a problem authenticating against the Seafile API: %s
hu_HU: Nem sikerült a bejelentkezés a Seafile API-n: %s

en: There was a problem creating the playlist file "%s"
hu_HU: Probléma történt a "%s" lejátszási lista fájl létrehozásakor

en: There was a problem creating this directory: %s
hu_HU: Probléma történt a következő mappa létrehozásakor: %s

en: There was an error deleting this Catalog
hu_HU: Hiba történt a Katalógus törlése közben

en: There was an error trying to chdir to "%s"
hu_HU: Hiba történt a "%s" mappa megnyitása közben

en: There was an error trying to copy file to "%s"
hu_HU: Hiba történt a fájl "%s" útvonalra másolása közben

en: There was an error trying to create "%s": Move failed, stopping
hu_HU: Hiba történt "%s" létrehozása közben: a mozgatás nem sikerült, ezért leállítva

en: There was an error trying to delete "%s"
hu_HU: Hiba történt "%s" törlése közben

en: There was an error trying to open "%s"
hu_HU: Hiba történt "%s" megnyitása közben

en: There was an error while checking this song "%1$s": %2$s
hu_HU: Hiba történt a "%1$s" Dal ellenőrzése közben: %2$s

en: This Avatar will be deleted
hu_HU: Az Avatár törölve lesz

en: This Broadcast will be deleted
hu_HU: Ez a Műsorszórás törölve lesz

en: This Channel will be deleted
hu_HU: A Csatorna törölve lesz

en: This Label will be deleted
hu_HU: Ez a Címke törölve lesz

en: This User ID is activated and can be used
hu_HU: Ez a User ID aktiválva van és használható

en: This affects all non-admin accounts
hu_HU: Ez minden nem-admin fiókra vonatkozik

en: This attempts to connect to your database using the values read from your configuration file.
hu_HU: Megpróbál kapcsolódni az adatbázishoz a konfigurációs fájlból felolvasott értékekkel.

en: This checks a few key tables to make sure that the Ampache database exists, and the user has access to the database
hu_HU: Ellenőriz néhány kulcsfontosságú táblát, hogy meggyőződjön róla, hogy az Ampache adatbázis létezik, és a felhasználó hozzáfér

en: This event has been logged
hu_HU: Az esemény logolva

en: This help message
hu_HU: Ez a súgóüzenet

en: This media is not supported by the player. Is your browser up to date?
hu_HU: A lejátszó nem támogatja ezt a médiát. Friss a böngésződ?

en: This page handles all database updates to Ampache starting with %1$s. Your current version is %2$s with database version %3$s
hu_HU: Ez az oldal kezel minden Ampache adatbázis frissítést %1$s -től. A jelenlegi verzió %2$s, adatbázis verzió %3$s

en: This page handles the installation of the Ampache database and the creation of the ampache.cfg.php file. Before you continue please make sure that you have the following prerequisites:
hu_HU: Ez az oldal gondoskodik az Ampache adatbázis telepítéséről és az ampache.cfg.php fájl létrehozásáról. Mielőtt folytatnád, ellenőrizd a következő előfeltételeket:

en: This path belongs to an existing Beets Catalog: %s
hu_HU: Ez az elérési út egy létező Beets Katalógushoz tartozik: %s

en: This path belongs to an existing SoundCloud Catalog: %s
hu_HU: Ez az elérési út már létező SoundCloud Katalógushoz tartozik: %s

en: This path belongs to an existing Subsonic Catalog: %s
hu_HU: Ez az elérési út már létező Subsonic Katalógushoz tartozik: %s

en: This path belongs to an existing local Catalog: %s
hu_HU: Ez az elérési út egy már létező helyi Katalógushoz tartozik: %s

en: This path belongs to an existing remote Catalog: %s
hu_HU: Ez az elérési út egy létező távoli Katalógushoz tartozik: %s

en: This script makes changes to your database based on your config settings
hu_HU: Ez a script változtatásokat végez az adatbázisodon a konfigurációs beállításoknak megfelelően

en: This section applies the default transcoding configuration according to the application you want to use. You may need to customize settings once setup has ended.
hu_HU: Ez a szakasz a transzkódolás alapbeállításait konfigurálja az általad használni kívánt alkalmazásnak megfelelően. Szükséges lehet a beállítások kézi módosítása a telepítés befejeztével.

en: This step creates and inserts the Ampache database, so please provide a MySQL account with database creation rights. This may take some time on slower computers.
hu_HU: Ebben a lépésben létrejön az Ampache adatbázis, ehhez egy MySQL felhasználói fiókra van szükség adatbázis létrehozó jogosultsággal. A művelet lassú számítógépeken eltarthat egy darabig.

en: This step creates your initial Ampache admin account. Once your admin account has been created you will be redirected to the login page.
hu_HU: Ebben a lépésben létrejön a kezdeti Ampache adminfiók. Amikor az adminfiók elkészült, átirányítunk a belépés oldalára.

en: This step takes the basic config values and generates the config file. If your config/ directory is writable, you can select "write" to have Ampache write the config file directly to the correct location. If you select "download" it will prompt you to download the config file, and you can then manually place the config file in %s.
hu_HU: Ez a lépés az alapbeállítás értékeivel elkészíti a config fájlt. Ha a config/ mappa írható, az "írás" kiválasztásakor az Ampache közvetlenül a megfelelő helyre beírja a config fájlt. Ha "letöltés"-t választasz, letöltheted a config fájlt, és kézzel bemásolhatod a helyére: %s .

en: This subdirectory is not inside an existing Catalog. The update can not be processed.
hu_HU: Ez a mappa nem része egyik létező Katalógusnak sem. A frissítés nem dolgozható fel.

en: This test attempts to read config/ampache.cfg.php. If this fails the file is either not in the correct location, or not readable.
hu_HU: Megpróbálja olvasni a config/ampache.cfg.php fájlt. Ha nem sikerül, a fájl vagy nincs a megfelelő helyen, vagy nem olvasható.

en: This test makes sure that you have set all of the required configuration variables and that Ampache is able to completely parse your config file.
hu_HU: Ez a teszt meggyőződik róla, hogy minden szükséges konfigurációs értéket beállítottál, és az Ampache képes teljesen értelmezni a config fájlt.

en: This test makes sure that your web_path variable is set correctly and that we are able to get to the index page. If you do not see a check mark here then your web_path is not set correctly.
hu_HU: Ez a teszt ellenőrzi, hogy a web_path változó helyesen van-e beállítva, és a kezdőlap megjeleníthető. Ha nem látsz pipát, a web_path nincs helyesen beállítva.

en: This tests whether Ampache can manage large files (> 2GB). This is not strictly necessary, but may result in a better experience. This generally requires a 64-bit operating system.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy az Ampache képes-e nagy fájlok kezelésére (>2GB). Ez nem feltétlenül szükséges, de a felhasználói élményt jobbá teheti. Általában 64 bites operációs rendszer szükséges hozzá.

en: This tests whether Ampache can override the limit on maximum execution time. This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy az Ampache képes-e felülírni a végrehajtási idő korlátot. Ez nem feltétlenül szükséges, de a felhasználói élményt jobbá teheti.

en: This tests whether Ampache can override the memory limit. This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy az Ampache képes-e felülírni a memóriakorlátot. Ez nem feltétlenül szükséges, de a felhasználói élményt jobbá teheti.

en: This tests whether Ampache can upload medium files (>= 20M). This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy az Ampache fel tud-e tölteni közepes méretű fájlokat (>=20M). Ez nem feltétlenül szükséges, de a felhasználói élményt jobbá teheti.

en: This tests whether Ampache dependencies are installed.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy az Ampache függőségei installálva vannak-e.

en: This tests whether PHP %s is set as it may break the ID3 tag support. This is not strictly necessary, but enabling Ampache ID3 tag write support (disabled by default) along with mbstring.func_overload may result in irreversible corruption of your music files.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a PHP %s beállítás tönkreteszi-e az ID3 címke támogatást. Ez nem feltétlen szükséges, de az ID3 címkék írásának engedélyezése (alapbeállításként le van tiltva) együtt az mbstring.func_overload-dal visszafordíthatatlanul tönkreteheti a zenefájljaidat.

en: This tests whether PHP can write to config. This is not strictly necessary, but will help streamline the installation process.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a PHP tudja-e írni a configot. Ez nem feltétlen szükséges, de megkönnyíti a telepítés menetét.

en: This tests whether the MySQL driver for PDO is enabled. This driver is required by Ampache.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a PDO MySQL driver engedélyezve van-e. Ez a driver szükséges az Ampache-nak.

en: This tests whether the configuration template can be read.
hu_HU: Ellenőrzi a konfigurációs sablon olvashatóságát

en: This tests whether the file needed to initialize the database structure is available.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy az adatbázis struktúra létrehozásához szükséges fájl elérhető-e.

en: This tests whether the hash extension supports SHA256. This algorithm is required by Ampache.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a hash kiterjesztés támogatja-e az SHA256-ot. Ez az algoritmus szükséges az Ampache-nak.

en: This tests whether you are running at least the minimum version of PHP required by Ampache.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy legalább az Ampache-nek szükséges PHP verzió fut.

en: This tests whether you have the GD extension enabled. This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a GD kiterjesztés engedélyezve van-e. Ez nem feltétlenül szükséges, de a felhasználói élményt jobbá teheti.

en: This tests whether you have the JSON extension enabled. This extension is required by Ampache.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a JSON kiterjesztés engedélyezve van-e. Ez a kiterjesztés szükséges az Ampache-nak.

en: This tests whether you have the PDO extension enabled. This extension is required by Ampache.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a PDO kiterjesztés engedélyezve van-e. Ez a kiterjesztés szükséges az Ampache-nak.

en: This tests whether you have the SimpleXML extension enabled. This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a SimpleXML kiterjesztés engedélyezve van-e. Ez nem feltétlenül szükséges, de a felhasználói élményt jobbá teheti.

en: This tests whether you have the cURL extension enabled. This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a cURL kiterjesztés engedélyezve van-e. Ez nem feltétlenül szükséges, de a felhasználói élményt jobbá teheti.

en: This tests whether you have the hash extension enabled. This extension is required by Ampache.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a hash kiterjesztés engedélyezve van-e. Ez a kiterjesztés szükséges az Ampache-nak.

en: This tests whether you have the iconv extension enabled. This extension is required by Ampache.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy az iconv kiterjesztés engedélyezve van-e. Ez a kiterjesztés szükséges az Ampache-nak.

en: This tests whether you have the intl extension enabled. This extension is required by Ampache.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy az intl kiterjesztés engedélyezve van-e. Ez a kiterjesztés szükséges az Ampache-nak.

en: This tests whether you have the session extension enabled. This extension is required by Ampache.
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a session kiterjesztés engedélyezve van-e. Ez a kiterjesztés szükséges az Ampache-nak.

en: This tests whether you have the zlib extension enabled. This is not strictly necessary, but may result in a better experience (zip download).
hu_HU: Ellenőrzi, hogy a zlib kiterjesztés engedélyezve van-e. Ez nem feltétlenül szükséges, de a felhasználói élményt jobbá teheti (zip letöltés).

en: This will disable the Catalog module
hu_HU: Ezzel kikapcsolod a Katalógus modult

en: This will disable the Localplay module
hu_HU: Ezzel kikapcsolod a Localplay modult

en: This will disable the Plugin and remove your settings
hu_HU: Ezzel letiltod a Plugint, és törlöd a beállításaidat

en: This will dump a collection of playlists files based on type
hu_HU: Ezzel lerakatot készíthetsz a lejátszási lista fájlok csoportjáról a típustól függően

en: This will permanently delete the ACL "%s"
hu_HU: Ezzel véglegesen törlöd a "%s" ACL-t

en: This will permanently delete the catalog "%s"
hu_HU: Ezzel véglegesen törlöd a "%s" Katalógust

en: This will permanently delete the user "%s"
hu_HU: Ezzel végleg törlöd "%s" felhasználót

en: This will permanently delete your Catalog
hu_HU: Ezzel véglegesen törlöd a Katalógust

en: This will replace your existing API Key
hu_HU: Ezzel lecseréled a létező API Kulcsod

en: This will replace your existing RSS token. Feeds with the old token might not work properly
hu_HU: Ezzel lecseréled a jelenlegi RSS tokent. A feliratkozásaid a régi tokennel lehet, hogy nem működnek majd megfelelően.

en: Tibetan
hu_HU: Tibeti

en: Time
hu_HU: Hossz

en: Timeline
hu_HU: Idővonal

en: Title
hu_HU: Cím

en: Titles
hu_HU: Címekben

en: To begin using your account, you must verify your e-mail address by vising the following link:
hu_HU: Ahhoz, hogy a fiókot használatba vedd, meg kell erősítened az e-mail címed a következő linkre kattintva:

en: Toggle Artwork
hu_HU: Borító ki/be kapcsolása

en: Top Rated
hu_HU: Legtöbbre értékelt

en: Top menu
hu_HU: Legfelső menü

en: Total Media: [%s]
hu_HU: Összes Média: [%s]

en: Total Time: [%s] Total Media: [%s] Media Per Second: [%s]
hu_HU: Teljes idő: [%s] Összes Média: [%s] Média másodpercenként: [%s]

en: Total Users
hu_HU: Összes felhasználó

en: Track
hu_HU: Szám

en: Track (0 padded)
hu_HU: Szám (0-val feltöltve)

en: Track MusicBrainzID
hu_HU: Szám MusicBrainzID

en: Transcode Bitrate
hu_HU: Transzkódolás Bitrate

en: Transcoding allows you to convert music from one encoding to another. Ampache supports on the fly transcoding of any file type based on user, player, IP address or available bandwidth. In order to transcode, Ampache takes advantage of existing binary applications such as ffmpeg. In order for transcoding to work you must first install the supporting applications and ensure that they are executable by the web server.
hu_HU: A transzkódolással a zene konvertálható egyik enkódolásról egy másikra. Az Ampache támogatja bármely fájl valós idejű transzkódolását felhasználótól, lejátszótól, IP címtől vagy az elérhető sávszélességtől függően. A transzkódoláshoz az Ampache egy létező bináris alkalmazást használ, mint például ffmpeg-et. Hogy ez működjön, előbb telepítened kell a transzkódolást támogató alkalmazást, és győződj meg róla, hogy a webszerver végrehajthatja azt.

en: Translated: %s
hu_HU: Lefordítva: %s

en: Translation failure, stripping non-valid characters
hu_HU: Fordítási hiba, érvénytelen karakterek eltávolítása

en: Trending
hu_HU: Felkapott

en: Tried to clobber '%s' without setting clobber
hu_HU: '%s' nem üthető felül "clobber" beállítása nélkül

en: Turkish
hu_HU: Török

en: Turkmen
hu_HU: Türkmén

en: Twitter share
hu_HU: Megosztás Twitteren

en: Type
hu_HU: Típus

en: Type of Catalog (optional)
hu_HU: Katalógus típusa (nem kötelező)

en: UPnP Active Instance
hu_HU: UPnP Aktív Példány

en: UPnP backend disabled. Broadcast skipped.
hu_HU: UPnP szerver letiltva. Műsorszórás kihagyva.

en: UPnP broadcast...
hu_HU: UPnP műsorszórás...

en: URL is invalid, must be http:// or https://
hu_HU: Érvénytelen URL, http:// vagy https:// -nek kell lennie

en: URL is invalid, must be mms:// , https:// or http://
hu_HU: Érvénytelen URL, mms:// , https:// vagy http:// -nek kell lennie

en: URL shorteners on shared links with Bit.ly
hu_HU: A megosztott linkek URL-jének rövidítése Bit.ly-vel

en: URL shorteners on shared links with YOURLS
hu_HU: A megosztott linkek URL-jének rövidítése YOURLS-szel

en: Uighur
hu_HU: Ujgur

en: Ukrainian
hu_HU: Ukrán

en: Unable to add Song - %s
hu_HU: Nem sikerült a Dal hozzáadása - %s

en: Unable to change to directory: %s
hu_HU: Nem sikerült belépni a mappába: %s

en: Unable to connect to the database, check your Ampache config
hu_HU: Az adatbázishoz kapcsolódás nem sikerült, ellenőrizd az Ampache configot

en: Unable to connect to the database: %s
hu_HU: Nem sikerült az adatbázishoz kapcsolódni: %s

en: Unable to create a local account
hu_HU: Nem sikerült a helyi fiók létrehozása

en: Unable to create the database: %s
hu_HU: Nem sikerült az adatbázis létrehozása: %s

en: Unable to create the user "%1$s" with permissions to "%2$s" on "%3$s": %4$s
hu_HU: "%1$s" felhasználó létrehozása nem lehetséges "%2$s" jogosultságokkal itt: "%3$s" -  %4$s

en: Unable to delete this Label.
hu_HU: A Címke nem törölhető.

en: Unable to disable the Catalog module.
hu_HU: Nem lehet kikapcsolni a Katalógus modult

en: Unable to get the filesize for "%s"
hu_HU: Nem sikerült a "%s" fájl méretének lekérdezése

en: Unable to grant permissions to "%1$s" for the user "%2$s" on "%3$s": %4$s
hu_HU: Nem sikerült a "%1$s" jogosultság hozzárendelése "%2$s" felhasználóhoz itt: "%3$s" - %4$s

en: Unable to insert song - %s
hu_HU: Nem sikerült beszúrni a Dalt - %s

en: Unable to install this Plugin
hu_HU: Ezt a Plugint nem lehet telepíteni

en: Unable to open
hu_HU: Megnyitás nem lehetséges

en: Unable to open: %s
hu_HU: Nem sikerült megnyitni: %s

en: Unable to query the database, check your Ampache config
hu_HU: Az adatbázis lekérdezése nem sikerült, ellenőrizd az Ampache configot

en: Unauthorized
hu_HU: Jogosulatlan hozzáférés

en: Unauthorized access attempt to API - ACL Error
hu_HU: Jogosulatlan hozzáférési kísérlet az API-hoz - ACL Hiba

en: Unbroadcast
hu_HU: Műsorszórás vége

en: Unfollow
hu_HU: Követés kikapcsolása

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: Unknown %s
hu_HU: Ismeretlen %s

en: Unknown (Orphaned)
hu_HU: Ismeretlen (Árva)

en: Unknown Artist
hu_HU: Ismeretlen Előadó

en: Unknown channel.
hu_HU: Ismeretlen csatorna

en: Unknown user
hu_HU: Ismeretlen felhasználó

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: Unmute
hu_HU: Némítás ki

en: Unplayed
hu_HU: Lejátszatlan

en: Unsupported
hu_HU: Nem támogatott

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Update Account
hu_HU: Fiók frissítése

en: Update All
hu_HU: Összes frissítése

en: Update Instance
hu_HU: Példány frissítése

en: Update Now!
hu_HU: Frissítés most!

en: Update Preferences
hu_HU: Beállítások frissítése

en: Update User
hu_HU: Felhasználó frissítése

en: Update artist information and fetch similar artists from last.fm
hu_HU: Előadó információk frissítése, és hasonló előadók keresése a last.fm-en

en: Update available
hu_HU: Frissítés elérhető

en: Update existing files in: %s
hu_HU: Létező fájlok frissítése itt: %s

en: Update failed
hu_HU: Sikertelen frissítés

en: Update from tags
hu_HU: Frissítés címkékből

en: Update from tags complete
hu_HU: Frissítés címkékből kész

en: Updated
hu_HU: Frissítve

en: Updated song "%s"
hu_HU: A "%s" Dal frissítve

en: Updated song: %s
hu_HU: Dal frissítve: %s

en: Updating Ampache sources with `
hu_HU: Ampache források frissítése a következővel: `

en: Updating dependencies with `
hu_HU: Függőségek frissítése a következővel: `

en: Updating the %s Catalog
hu_HU: %s Katalógus frissítése

en: Upgrade
hu_HU: Frissít

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Uploaded by
hu_HU: Feltöltötte

en: Uploads
hu_HU: Feltöltések

en: Usage:
hu_HU: Használat:

en: Use DAAP backend
hu_HU: DAAP szerveroldal használata

en: Use Subsonic backend
hu_HU: Subsonic szerveroldal használata

en: Use UPnP backend
hu_HU: UPnP szerveroldal használata

en: Use WebDAV backend
hu_HU: WebDAV szerveroldal használata

en: Use alphabet when browsing [object_type] objects
hu_HU: Ábécérend használata [object_type] objektumok böngészésekor

en: Use of cookies by Ampache
hu_HU: Az Ampache által használt sütik

en: Use pages when browsing [object_type] objects
hu_HU: Lapozás használata [object_type] objektumok böngészésekor

en: Use this option at your own risk! Your system could crash or become unresponsive due to huge memory consumption!
hu_HU: Csak saját felelősségre használd! A rendszer lefagyhat, vagy lehet, hogy nem válaszol majd a magas memóriafogyasztás miatt!

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: User Access Level
hu_HU: Felhasználó hozzáférési szintje

en: User Activated
hu_HU: Felhasználó aktiválva

en: User Agreement
hu_HU: Felhasználói szerződés

en: User Favorites
hu_HU: Felhasználó kedvencek

en: User ID
hu_HU: Felhasználói azonosító

en: User ID and secret are required for SoundCloud Catalogs
hu_HU: User ID és Secret szükséges a SoundCloud Katalógusokhoz

en: User Properties
hu_HU: Felhasználó tulajdonságai

en: User Tools
hu_HU: Felhasználói eszközök

en: User avatar
hu_HU: Felhasználó avatár

en: User creation failed
hu_HU: A felhasználó létrehozása nem sikerült

en: User is Offline Now
hu_HU: Felhasználó jelenleg offlájn

en: User is Online Now
hu_HU: Felhasználó jelenleg onlájn

en: User is already logged in
hu_HU: A felhasználó már belépett

en: User preferences updated successfully
hu_HU: Felhasználóbeállítások sikeresen frissítve

en: User updated successfully
hu_HU: Felhasználó sikeresen frissítve

en: User's avatars from Gravatar
hu_HU: Felhasználóavatárok Gravatar-ról

en: Username
hu_HU: Felhasználó

en: Username is required
hu_HU: Felhasználónév szükséges

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Users avatar's with Libravatar
hu_HU: Felhasználóavatárok Libravatar-ról

en: Using %s as source character set
hu_HU: A %s forrás karakterkészlet használata

en: Using: %1$s AND %2$s for file pattern matching
hu_HU: %1$s ÉS %2$s használata fájl minta egyeztetéshez

en: Uzbek
hu_HU: Üzbég

en: VLC Active Instance
hu_HU: VLC Aktív Példány

en: Validation Failed
hu_HU: Ellenőrzés nem sikerült

en: Value
hu_HU: Érték

en: Various
hu_HU: Különféle

en: Verbose
hu_HU: Bővebb

en: Verified
hu_HU: Ellenőrizve

en: Verifies Catalog entries and updates them if related files have new information
hu_HU: Ellenőrzi a Katalógusbejegyzéseket, és frissíti őket, ha a hozzá tartozó fájlban elérhető új információ

en: Verify
hu_HU: Ellenőriz

en: Verify All
hu_HU: Összes ellenőrzése

en: Verify Catalog
hu_HU: Katalógus ellenőrzése

en: Verify File
hu_HU: Fájl ellenőrzése

en: Verifying Catalog/s
hu_HU: Katalógus/ok ellenőrzése

en: Version
hu_HU: Verzió

en: Video
hu_HU: Videó

en: Video Bitrate
hu_HU: Videó Bitrate

en: Video Edit
hu_HU: Videószerkesztés

en: Video Information
hu_HU: Videó információ

en: Video has been deleted
hu_HU: Videó törölve

en: Videos
hu_HU: Videók

en: Videos of the Moment
hu_HU: Aktuális Videók

en: Vietnamese
hu_HU: Vietnámi

en: View
hu_HU: Nézet

en: View License
hu_HU: Licensz megtekintése

en: View changes
hu_HU: Módosítások megtekintése

en: View on MusicBrainz
hu_HU: Megtekintés MusicBrainz-en

en: Visualizer
hu_HU: Vizualizáló

en: Visualizer full-screen
hu_HU: Teljes képernyős vizualizáló

en: Volume
hu_HU: Hangerő

en: Vote added
hu_HU: Szavazat hozzáadva

en: Votes
hu_HU: Szavazatok

en: WARNING
hu_HU: FIGYELMEZTETÉS

en: Walloon
hu_HU: Vallon

en: Wanted
hu_HU: Keresett

en: Wanted Albums
hu_HU: Keresett Albumok

en: Waveform
hu_HU: Hullámforma

en: We have placed cookies on your computer to help make this website better. You can change your %s at any time.
    Otherwise, we will assume you are OK to continue.
    
    Click on this message to not display it again.
hu_HU: Sütiket helyeztünk el a számítógépeden a weboldal használhatóságáért. Bármikor megváltoztathatod a %s.
    Egyébként feltételezzük, hogy folytatni szeretnéd.
    
    Kattints erre az üzenetre, hogy ne jelenjen meg többé.

en: Web Installation
hu_HU: Web telepítés

en: Web Interface
hu_HU: Web Interfész

en: Web Path
hu_HU: Web elérési út

en: Web Player
hu_HU: Web Lejátszó

en: Web Player browser notifications
hu_HU: Web Lejátszó böngészőértesítések

en: Web Player browser notifications timeout (seconds)
hu_HU: Web Lejátszó böngészőértesítések lejárata (másodperc)

en: Web path
hu_HU: Web elérési út

en: Website
hu_HU: Weboldal

en: Website Title
hu_HU: Weboldal címe

en: Welsh
hu_HU: Walesi

en: Western Frisian
hu_HU: Nyugati Fríz

en: Would delete: %s
hu_HU: Törölve lenne: %s

en: Write
hu_HU: Írás

en: Write New Config
hu_HU: Új config írása

en: Write a new config file directly to disk
hu_HU: Új config fájl írása közvetlenül a lemezre

en: Wrong target Catalog type
hu_HU: Nem megfelelő cél Katalógustípus

en: XBMC Active Instance
hu_HU: XBMC Aktív Példány

en: YOURLS domain name
hu_HU: YOURLS domain neve

en: YOURLS use IDN
hu_HU: YOURLS IDN használat

en: Year
hu_HU: Év

en: Year Formed
hu_HU: Alakulás éve

en: Year ascending
hu_HU: Év növekvő

en: Year descending
hu_HU: Év csökkenő

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Yiddish
hu_HU: Jiddis

en: Yoruba
hu_HU: Joruba

en: You can also embed this share as a web player into your website, with the following HTML code:
hu_HU: Ezt a megosztást beágyazhatod web lejátszóként a weboldaladba is, a következő HTML kóddal:

en: You can log in at the following address %s
hu_HU: A következő címen jelentkezhetsz be: %s

en: You can now start sharing the following URL:
hu_HU: Mostmár megosztahatod az URL-t:

en: You didn't select any disabled Songs
hu_HU: Nem választottál ki letiltott Dalokat

en: You entered an invalid e-mail address
hu_HU: Érvénytelen e-mail címet adtál meg

en: You have been redirected to this page because you attempted to access a function that is disabled in the demo.
hu_HU: Azért lettél átirányítva erre az oldalra, mert az elérni kívánt funkció letiltott a demóban.

en: You have been redirected to this page because you do not have access to this function
hu_HU: Azért lettél átirányítva erre az oldalra, mert nincs hozzáférésed ehhez a funkcióhoz

en: You have requested a Song that does not exist.
hu_HU: A kért Dal nem létezik

en: You have requested an Album that does not exist.
hu_HU: A kért Album nem létezik.

en: You have requested an Artist that does not exist.
hu_HU: A kért Előadó nem létezik.

en: You just received a new shout from %1$s on your content %2$s
hu_HU: Egy új shout érkezett %1$s-től a %2$s tartalmadra

en: You may have reached this page because Ampache was unable to load the required dependencies
hu_HU: Azért kerülhettél erre az oldalra, mert az Ampache nem tudta betölteni a szükséges függőségeket

en: You may have reached this page because a configuration error has occurred. Debug information is below.
hu_HU: Azért kerülhettél erre az oldalra, mert konfigurációs hiba történt. Debug információt lásd lent.

en: You may have reached this page because your %s configuration file was not parsable
hu_HU: Azért kerülhettél erre az oldalra, mert a %s konfigurációs fájl nem volt értelmezhető

en: You must accept the user agreement
hu_HU: El kell fogadnod a felhasználói szerződést

en: You must enter a Username
hu_HU: Meg kell adnod egy Felhasználónevet

en: You must enter a password
hu_HU: Meg kell adnod egy jelszót

en: You need at least one active Administrator account
hu_HU: Legalább egy aktív Adminisztrátor fiókra szükség van

en: You received a new private message from %s.
hu_HU: Új személyes üzenetet kaptál %s -től

en: You will be automatically redirected in 10 seconds.
hu_HU: 10 másodpercen belül automatikusan át leszel irányítva.

en: Your Access Control List has been updated
hu_HU: A Hozzáférési Listád (ACL) frissítve

en: Your Access List entry has been removed
hu_HU: A Hozzáférési Lista (ACL) bejegyzés törölve

en: Your Account Has Been Created
hu_HU: A fiókod létrejött

en: Your Ampache config file is out of date!
hu_HU: Az Ampache config fájlod elavult!

en: Your Passwords don't match
hu_HU: A Jelszavak nem egyeznek meg

en: Your account has been updated
hu_HU: A fiókod frissítve

en: Your account has not been updated
hu_HU: A fiókod nem lett frissítve

en: Your browser doesn't support this feature.
hu_HU: A böngésződ nem támogatja ezt a funkciót.

en: Your cache has been cleared successfully
hu_HU: A gyorsítótár sikeresen törölve

en: Your database and associated tables have been updated to match your currently configured charset
hu_HU: Az adatbázis és benne a táblák frissítve lettek a jelenleg beállított karakterkészletnek megfelelően

en: Your e-mail has been sent
hu_HU: Az e-mail elküldve

en: Your e-mail has not been sent
hu_HU: Az e-mail nincs elküldve

en: Your new Access Control List(s) have been created
hu_HU: Az új Hozzáférési Listád/Listáid (ACL) létrejött(ek)

en: Your search has been saved as a Smart Playlist with the name %s
hu_HU: A keresésed elmentve Okos Lejátszási listaként a következő néven: %s

en: Your webserver has read access to the files "%1$s" and "%2%s"
hu_HU: A webszerverednek olvasási jogosultsága van a "%1$s" és a "%2$s" fájlokhoz

en: Yourself
hu_HU: Önmagad

en: Zlib Support
hu_HU: Zlib támogatás

en: Zoom
hu_HU: Nagyít

en: after
hu_HU: után

en: after (x) days ago
hu_HU: (x) napnál frissebb

en: all rules
hu_HU: minden szabály

en: any rule
hu_HU: bármely szabály

en: average
hu_HU: átlagos

en: backend
hu_HU: szerveroldal

en: before
hu_HU: előtt

en: before (x) days ago
hu_HU: (x) napnál régebben

en: by
hu_HU: tőle:

en: catalog
hu_HU: katalógus

en: catalog_update.inc [-n CATALOG NAME] [-f FILE PATH] [-h|-c|-v|-a|-g]
hu_HU: catalog_update.inc [-n KATALÓGUS NEVE] [-f FÁJL ELÉRÉSI ÚT] [-h|-c|-v|-a|-g]

en: channel/.htaccess action
hu_HU: channel/.htaccess művelet

en: channel/.htaccess configured?
hu_HU: channel/.htaccess beállítva?

en: channel/.htaccess exists?
hu_HU: channel/.htaccess létezik?

en: commented on
hu_HU: kommentelt

en: config/ampache.cfg.php action
hu_HU: config/ampache.cfg.php művelet

en: config/ampache.cfg.php configured?
hu_HU: config/ampache.cfg.php beállítva?

en: config/ampache.cfg.php exists?
hu_HU: config/ampache.cfg.php létezik?

en: contains
hu_HU: tartalmaz

en: cookie settings
hu_HU: süti beállításokat

en: custom
hu_HU: egyedi

en: day | days
hu_HU[0]: nap
hu_HU[1]: napok

en: did something on
hu_HU: valamit módosított

en: does not contain
hu_HU: nem tartalmaz

en: does not equal
hu_HU: nem egyenlő

en: does not match regular expression
hu_HU: nem felel meg a reguláris kifejezésnek

en: does not sound like
hu_HU: nem hasonlít

en: ends with
hu_HU: végződik

en: equals
hu_HU: egyenlő

en: favorited
hu_HU: kedvencekhez adott

en: feature
hu_HU: funkció

en: has loved
hu_HU: kedvelte

en: has not rated
hu_HU: nem értékelte

en: has rated 1 star
hu_HU: 1 csillagra értékelte

en: has rated 2 stars
hu_HU: 2 csillagra értékelte

en: has rated 3 stars
hu_HU: 3 csillagra értékelte

en: has rated 4 stars
hu_HU: 4 csillagra értékelte

en: has rated 5 stars
hu_HU: 5 csillagra értékelte

en: home
hu_HU: kezdőlap

en: hour | hours
hu_HU[0]: óra
hu_HU[1]: órák

en: is
hu_HU: pontosan

en: is false
hu_HU: hamis

en: is greater than
hu_HU: nagyobb

en: is greater than or equal to
hu_HU: nagyobb vagy egyenlő

en: is less than
hu_HU: kisebb

en: is less than or equal to
hu_HU: kisebb vagy egyenlő

en: is not
hu_HU: nem egyezik

en: is true
hu_HU: igaz

en: library
hu_HU: könyvtár

en: matches regular expression
hu_HU: megfelel a reguláris kifejezésnek

en: metadata
hu_HU: metaadat

en: minutes
hu_HU: perc

en: not rated yet
hu_HU: nincs értékelve

en: notification
hu_HU: értesítés

en: of
hu_HU: -

en: on
hu_HU: -

en: php-iconv is required for this functionality, quitting
hu_HU: php-iconv szükséges ehhez a funkcióhoz, félbehagyva

en: play/.htaccess action
hu_HU: play/.htaccess művelet

en: play/.htaccess configured?
hu_HU: play/.htaccess beállítva?

en: play/.htaccess exists?
hu_HU: play/.htaccess létezik?

en: played
hu_HU: lejátszott

en: player
hu_HU: lejátszó

en: privacy
hu_HU: titoktartás

en: query
hu_HU: lekérdezés

en: recommended by
hu_HU: ajánlotta

en: required
hu_HU: szükséges

en: rest/.htaccess action
hu_HU: rest/.htaccess művelet

en: rest/.htaccess configured?
hu_HU: rest/.htaccess beállítva?

en: rest/.htaccess exists?
hu_HU: rest/.htaccess létezik?

en: root
hu_HU: gyökér

en: share
hu_HU: megosztás

en: sounds like
hu_HU: hasonlít

en: started to follow
hu_HU: követni kezdett

en: starts with
hu_HU: a kezdete

en: theme
hu_HU: téma

en: transcoding
hu_HU: transzkódolás

en: update
hu_HU: frissítés

en: updated
hu_HU: Frissítve

en: upload
hu_HU: feltöltés

en: uploaded
hu_HU: feltöltött
